Bożepole przed torami od str. Lęborka
,,znam '' Magde , jest ok.
,,znam '' Magde , jest ok.
I co z tego że są kamery jak dziewczyn nie ma
Są kamery i są mandaty za wjazd do lasu
@Nicj876: tylko tam czy na betonowej drodzre przed Godetowem od Lęborka też działają z kamerami czy spokój
Stoi tam coś czy już martwy punkt??
Czy stoją jakieś w tym roku
Dzisiaj jakas blondyna stała z twarzy ładna , ktos cos wie ? Bo nie mialem okazje wiechac i spytac sie
@Turysta666: to ta sama co zawsze szkoda kasy na nią
@Tomek33: wielka szkoda , teraz nie ma zadnej normalnej tylko kasa kasa i byle jaka robota
@Turysta666: dalej stoi czy juz nie ?
Wogole na trasie wejherowo lebork coś stoi??
Stoi tam któraś?
Cześć . Czy będzie któraś dziś stała ?
Panowie stoi dziś taka czarna koło 11 ją widziałem nie zła sztuka..stoi w stronę Lęborka jakieś 300 metrów za przejazdem kolejowym..ktoś był u niej ?jak serwis co oferuje? Polka? wygląda na taka rasową sukę
A o której ona mniej więcej stoją do której
Kto był u Czarnej? Jak wrażenia. Ile kasuje? Niesamowita sztuka na pierwszy rzut oka.
Jaki cennik ma czarna ?
@Ruchax: podbijam pytanie. I jak z serwisem? Czytałem ze niby śmierdzi. Taka odpowiedz mickuz nie potrzebna.
Dzisiaj jakaś nowa chyba. Sztos niesamowity. Czarne włosy, mini, zdrowy cyc i kolejka taka, że nie szło się doczekać. Ktoś sprawdził? Ktoś coś opowie?
@PrzyszlySzwagier: Daj se z tym ścierwem spokój śmierdzi a na mordzie kilo tapety .MASAKRA
@Szwagir: Tapeta to nie problem, ale jak mówisz ze śmierdzi to odpuszczam. Tego bym nie przeżył.
Stoją dziś i do której ?
Słyszałem że M.M. ma wystawiona nową złotą klawiaturę,bo tą starą jakiś koleś jej wybił do końca na imprezie.Pozdro
Stoi cos dzisiaj ?
@Mmmm: ewa jest .Dalej w str.Lęborka po lewej stronie przed x Zajazdem droga w lewo .Bułgarka fajna
Jest jakaś panna teraz ?
Dzisiaj po długiej nieobecności była M.M. Ale towar .Bardzo ładnie wyglądała.
@Marek: Oo nareszcie będę ją mógł spróbować.
@Marek: która to ta M,M
@Marek: i jak wygląda i ma lat
@Kolo: To ta mała bez zębów,stoi za torami w stronę Lęborka
@Kolo: trzy dychy na karku .Szczupła blondyna. Jest ok
@Kolo: To nic , że bez zębów.Bezpiecznie ?! ;D .
@Marek: Magda jest spoko można z nią pogadać:)
Szwagra stoji tam coś ciekawego?
Szwagra stoji tam coś ciekawego?
Panowie jest cos ciekawego za leborkiem w str slupsk??
Panowie jest cos ciekawego za leborkiem w str slupsk??
Panowie jest coś ciekawego na trasie Lębork Wejherowo
Panowie jest coś ciekawego na trasie Lębork Wejherowo
Dzisiaj była tylko M. I Bułgara na betonce.
Dzisiaj była tylko M. I Bułgara na betonce.
Miesiąc wcześniej??
Miesiąc wcześniej??
Madzia tu zaczynaliśmy!!! Zobacz datę.
Madzia tu zaczynaliśmy!!! Zobacz datę.