Bożepole przed torami od str. Lęborka
,,znam '' Magde , jest ok.
Brak zdjęć
dodaj zdjęcie miejsca
,,znam '' Magde , jest ok.
Panowie jest coś ciekawego na trasie Lębork Wejherowo
Panowie jest coś ciekawego na trasie Lębork Wejherowo
Coś się działo ciekawego?!?!. Blondyna Magda z kolorem pod okiem i w innym miejscu.
Stoją panny?
Magda to ta co ma ogłoszenia w necie ?