Stacja Shell witranowo

polka 27 latek w okularach komplecik 50 zł pracuje w godzinach 20 -2 w nocy polecam

Komentarze  dodaj komentarz
 
Olsztyn22a
0

Witam Panów, dziś w piątek (18.12.2020 r.) na parkingu stacji Shell - Witramowo 30. Będę od godziny 20 do 23 (lub dłużej jeżeli będzie zainteresowanie). Będę czekał przy bunkrze/samochodach wojskowych. Jestem transetką (czyli facetem przebranym za kobietę). Będę w pełnym makijażu i ubraniach kobiecych (jedynie głos męski - ale mogę się nie odzywać). Oferuję tylko oral (bezpłatnie). Zasada spotkania: będę siedział w samochodzie na włączonym silniku - jeżeli ktoś będzie chciał skorzystać to proszę mrugnać światłami/awaryjne/długie/wyłączyć światła. Jeżeli odmrugam to zapraszam do swojego auta. W razie pytań proszę o kontakt. Wiadomo dyskrecja najważniejsza.

 
Olsztyn22a
0

Witam Panów, będę w piątek (18.12.2020 r.) na parkingu stacji Shell - Witramowo 30. Będę od godziny 21 do 23 (lub dłużej jeżeli będzie zainteresowanie). Będę czekał przy bunkrze/samochodach wojskowych. Jestem transetką (czyli facetem przebranym za kobietę). Będę w pełnym makijażu i ubraniach kobiecych (jedynie głos męski - ale mogę się nie odzywać). Oferuję tylko oral (bezpłatnie). Zasada spotkania: będę siedział w samochodzie na włączonym silniku - jeżeli ktoś będzie chciał skorzystać to proszę mrugnać światłami/awaryjne/długie/wyłączyć światła. Jeżeli odmrugam to zapraszam do swojego auta. W razie pytań proszę o kontakt. Wiadomo dyskrecja najważniejsza.

 
Olsztyn22a
+3

Witam, panowie co byście powiedzieli na transetke? W pełnym makijażu i ubraniach kobiecych? (jedynie głos męski) Jeżeli by było zainteresowanie moge któregoś dnia podjechać na parking. Oferuję tylko oral ale za to bezpłatnie i z pełną dyskrecją. Maile można podawać w komentarzach odezwę się.

 
Olsztyn22a
0

Witam, panowie co byście powiedzieli na transetke? W pełnym makijażu i ubraniach kobiecych? (jedynie głos męski) Jeżeli by było zainteresowanie moge któregoś dnia podjechać na parking. Oferuję tylko oral ale za to bezpłatnie i z pełną dyskrecją. Czekam na odzew w komentarzach