Stacja Shell witranowo
polka 27 latek w okularach komplecik 50 zł pracuje w godzinach 20 -2 w nocy polecam
polka 27 latek w okularach komplecik 50 zł pracuje w godzinach 20 -2 w nocy polecam
Jesteś teraz?
Ktoś chętny dzisiaj obciągnąć?
Wredna chamka z PGR, pyskata i wali szlugami, nie polecam
Świetna kobietka,wie co i jak,polecam👍👍
Cześć, dziś jakaś laska bedzie na miejscu? Chętny na loda u mnie w aucie albo plener.
Stoi tam ktoś dzisiaj?
On zrobi...Ktoś chętny na łodzika dzisiaj między 24.00 a 01.00
Dam obrobić pałke jest coś
Jest jakaś Pani dzisiaj na moo Witramowo ?
Ktoś obciagnie ?
Znajdzie się dziś Ktoś chętny na jakieś psoty?
Ruda311 zaktualizuj trochę informacji jesteś i w których godzinach bo w tym gąszczu komentarzy "panow" nie idzie nic znaleźć
Dajcie znać czy ktoś chętny zrobić loda, będę robił pause na Mop. Dam obciągnąć a mam sporego
@minetaur123: kiedy chcesz?
@Gdgnj: dzisiaj wieczorem będę, ok 20-21. Dokładniej będę wiedział koło 17
@Gdgnj: to będziesz dzisiaj na mapie. Jesteś chętny?
@minetaur123: to napisz później o której dokładnie będziesz. Ile masz lat?
@Gehdg: będę między 19 -20. Mam 35 lat, 186 cm wzrostu, 85 kg waga. Będziesz jak coś??
@Gehdg: będziesz ?
@minetaur123: u ciebie w aucie zrobić ci loda?
@Gfgh: tak, ile ty masz lat? Jak cię znajde
@Gfgh: ja będę za 15 minut
@minetaur123: czyli ściema nie ma nikogo
@minetaur123: bywasz czasami w okolicach Warszawy lub na Pomorzu?
Nie ma nikogo?? Kto chętny zrobić loda??
Będzie ktoś chętny obciągnąć Mop Witramowo, jestem teraz chetny
Minetaur123:jestem czekam i nic czyli kolejna ściema
@zpolykiem: jestes kobieta?
@zpolykiem: Będę dzisiaj chętny, wtedy mi trasę zmienili i mnie nie było. Chcesz się dzisiaj spotkać na Mop Witramowo
Będzie jakiś facet chętny dzisiaj wieczorem się zabawić?? Będę robił tam pauzę. Dam zrobić loda
Ktoś coś okolice Olsztynka ?
Jest ktoś dziś ?
Dzieje się coś dzisiaj ??
Jak dzis sytuacja wyglada? Ktos cos wie ? Chetnie bym poruchal
Zrobię loda. Ja młody M ktoś coś ?
Macie namiar na tą pania
Stoi jakaś pani witramowie
Witam jest może coś witramowie
Gdzie ona stoi na stacji w Wiatranowie?
@zybi35: mogę Ci zrobić lodzika jak chcesz
Stoj jeszcze ta panna kolo nidzicy?
Będzie jakaś pani dziś na witranowie?
Jest dzisiaj coś?
@Nadzis: dziś przed 20 mogę być tylko poważne propozycję bo dużo tu pisarzy
@Nadzis: mogę wpaść jak chcesz zrobię lodzika
@zpolykiem: w poniedziałek jesteś ?
@Bart23: mogę byc
@zpolykiem: jak Cię rozpoznać ?
@RM2015: [mail] pisz
@zpolykiem: Będziesz jutro w nocy na parkingu?? Jestem chętny na loda, wcześniej już pisałem nie jestem oszustem. Chciałbym żebyś był, gwarantuje chigiene i dość sporego kutasa. Lubię też walić w dupę jakbyś chcial
@zpolykiem: mam propozycję dla Ciebie tylko się odezwij
@amazonka771: pisz na maila
@minetaur123: kiedy chcesz mogę dziś byc
@minetaur123: napisz o której to będę na bank
@minetaur123: będe
@minetaur123: daj email
@minetaur123: czekam
Dam obciągnąc, higiena jamy fajny kutas. Będę jutro 20 czerwiec ok 22. Lubię też ruchać męskie dupy. Będzie ktoś chętny??