MALISZEW ZAMIENIE KĘDZIERAK GRĘBISZEW

Jadąc od ronda w KOłbieli krajową 50 w stronę mińska, lalki stoją do Grębiszewa, aż do świateł w Kędzieraku po obu stronach ulicy:)

Komentarze dodaj komentarz
 
konto_usuniete
0

Wypowie się ktoś o tej ze srebrnego audi ? Ostatnio stała w mini. Jechałem w stronę Ostrowi Mazowieckiej stała ruda w czerwonych spodenkach. Wypowie się też ktoś o niej ?

 
Eris12
0

@Turystaq: ta na przeciwko cpnu w maliszewie rudawa troszkę przy tuszy ale nie dość ze najlepiej całego kurasa liże to i jajka i wszystko bez marudzenia , NAJLEPSZA !!! Ciężko Ją złapać , a druga to ta z Audi srebrnego co dalej stoi w stronę kolbieli

 
Mik
0

@Turystaq: Jak kolega powyżej pisze to ta naprzeciw Lotosu lachę robi zajebiście. Robi też bez gumy chyba za 100 ale ja z takich atrakcji przy drodze nie korzystam. Jak ci nie przeszkadza brzuch i sflaczałe cycki to wal. Tamta dalej ze srebrnego audi też nieźle i ma fajne cycki do zabawy. Obie są miłe.

 
Eris12
0

Co to za Panna w Mercedesie A klasie ciemnej na miejscu tej co stała kiedy koło tirestu Honda taka szczupła młoda Dziś jakaś chyba nowa była w Mercedesie albo któraś miejsce zmieniła

 
Lucus
+1

Szczerze polecam czarnulke przed Lotosem od strony Kołbieli. 60/80/100 Zawsze daje kasę z lekką górką i jest rewelacja. Laska głęboka, sex od tyłu z super widokiem na dodatek dosyć ciasna. Wygląd - co kto lubi - dla mnie śliczna. Polecam!

 
Lucus
+2

@pomidorek: Wydawało mi się że trochę zaciąga :) Mówiła że mieszka gdzieś koło Marek. Mimo wszystko dla mnie serwis jeden z lepszych na DK50. A nie wiecie gdzie się podziała blond z Niebieskiego Mercedesa? Ona też jest dobra a nie widziałem jej jakiś czas..

 
Anty1244
+2

1244 koniowalcu idź sobie strzep piszesz tylko a sam nigdy nie korzystałeś Bo się wstydzisz z tym serdelkiem widać jesteś patologia i sprzedawczyk konfidencie Ty won z tego portalu psujesz atmosferę lamusie h.... Ci w.d pajacu

 
1244
-6

@Anty1244: Dobra przepraszam Was za te chamskie odzywki. W młodości byłem gwałcony przez ojca, wujka, dziadka, a matka wkładała mi włączoną lokówkę do dupy. Teraz chodzę w pampersach bo nie mam zwieraczy. Przepraszam Was, już nie będę.

 
Arm
+3

Zrobiłem dziś rundke od Mińska do ronda w sobiekursku i co Wam powiem? Nie warto... Szczerze mówiąc to te co stoją musiały by mi dopłacić 🤣 jedynie która była w miarę to jadąc od kołbieli druga po prawej stronie, ale nie miałem jak się zatrzymać bo był akurat korek, poza tym syf kiła i mogiła... W zeszłym roku było kilka np koleżanka z Hondy czy Ana w tym totalny syf... Jak nie gruba i oblesna to inna wyjątkowo paskudna .. Jeśli ma ktoś inną opinię chętnie przeczytam . Moje zdanie-poki co nie warto...

 
Oloo
-1

Kurwa. Dziś polowałem na taką w różowym sweterku. To była przed Mińskiem po lewej w lasku przed światłami, zaraz potem przed Mińskiem przed światłami w lasku ostatni zjazd po prawej. Korek i już jej nie ma. Potem stanęła w lasku na przeciw farbowanej bułgarskiej blondi pi prawej od Mińska przed tirestem. Kuria nie mogłem jej złapać. Warto?

Zaloguj / zarejestruj