MALISZEW ZAMIENIE KĘDZIERAK GRĘBISZEW
Jadąc od ronda w KOłbieli krajową 50 w stronę mińska, lalki stoją do Grębiszewa, aż do świateł w Kędzieraku po obu stronach ulicy:)
Jadąc od ronda w KOłbieli krajową 50 w stronę mińska, lalki stoją do Grębiszewa, aż do świateł w Kędzieraku po obu stronach ulicy:)
Koledzy podpowiedźcie jaki serwis ma tą blondyna z land Rovera białego,czy robi Francję bez.Mało trochę o niej wiadomości a może jest ktoś kto korzysta często i coś na ten temat powie. Z góry dzięki
@GGGGG: większość ją chwali. Dla mnie średnia bo ręką sporo robiła ale cycki ma niezłe. W gumie chyba tylko robi. Musisz sam sprawdzić. Na sex nie byłem tylko na lache kiedyś
@GGGGG: ciągnęła mi parę razy zawsze ok, dymanie też spoko cipka ciasna waliłem ja ostro to jęczała tylko prosi żeby nie do końca jak większy sprzęt
@GGGGG: robi w gumie, ale to bardzo duży plus akurat, bo przynajmniej dba o siebie. Ostatnio byłem, daje cycki do zabawy, są duże jędrne, robotę robi dobrze, korci mnie wziąć na komplet
@Hij: waliłeś ją w aucie czy na zewnątrz? W jakiej pozycji daje?
Do której stoją dziewczyny?
Siema, czy jest dzisiaj blondynka z białego range Rovera?
Wielkie dzięki za info. Dużo się dowiedziałem. Pozdro.
Można mnie znaleźć w pracy przy rondzie Piotrowice codziennie w godzinach 9:00-17:00.😘
@Kucyk1234: w którym dokładnie miejscu i jak cię poznać bo słyszałem dużo dobrego o tobie i chciał bym do cb trafić?
@Kucyk1234: gówno
Jest dziś blondyna przed skrętem na Józefów? Widział ktoś?
Hejka rudziutka można się z tobą umówić koło 20 lub 21 podjechał bym autem, zainteresowana podasz kontakt ?
Rudziutka czy mogę miec do Ciebie kontakt . ???Byłem dziś u Ciebie rozmawialiśmy o mieszkaniu
@Rowerek: [nr]
Rudziutka dzisiaj będziesz? I w którym miejscu? Chętnie sie wybiorę wieczorem
@Hrabiamonte: Hej tak jestem dzis od 10 do 15 😁 500 m za parkingiem Tirest po prawej stronie w kierunku Kolbieli
@Rudziutka34: a ok.19-20?
@Hrabiamonte: nie da rady w tyg jestem do 19.00
@Rudziutka34: siemka w poniedziałek gdzie planujesz być
@Kam88: hejka u siebie na miejscu do 19.00
Do której dziewczyny stoją bo niewiem czy ruszać
Wróciła już Blondyna że srebrnego Pegouta/biały Range Rover?
@Lucer: ja jej nie widziałem jak narazie
Co to za 2 sztuki stoja, jedna młodsza druga starsza ?
@Kubuspuchatekkk: a gdzie stoją?
Co to za panna ze srebrnego Mercedesa? Zamienie
Stoj coś dziś?
Które dziś są?
Witam, czy dziś stoją jakieś dziewczyny przy trasie?, widział ktoś jakąś?
@Lucer: za kolbiela stoja 3 sztuki.
@Lucamodric: w stronę Grójca?
@Bialyyyy: Nie,w stronę Mińska,ale to było wczoraj,dzisiaj nie byłem ale napewno też są.
Robią coś bez gumy ?
@Kokos99: Jest chętna na dzisiaj
Szwagry, stoi gdzieś ta panna co była naprzeciwko skrętu na Jozefow?
@Koksf: Wydaje mi sie ze dzis ja widziałem po lewej stronie przed stacja paliw,na przeciwko kapliczki.
@Koksf: Byla dzisiaj
@Bialyyyy: w którym dokładnie miejscu? Zajeżdżałeś?
@Koksf: jak lecisz od mińska mijasz stacje avia i za jakieś 300 metrów po prawej stronie stoi peugot siwy to ona w okolicach tego pomnika co jest po lewej stronie
Witam. Ktoś wie lub sie orientuje co to za dziewczyna stoi przy szlabanie za skrętem na siennice w stronę mińska?
Stoj coś dziś koledzy?
19/20 to stoja jakies gdzies w okolicy ?
@Anonim1: hej ja stoje na parkingu tirest do 20.00 pn wt czw i pt
Przyjeżdża starsza że srebrnego peugota? Widział ją ktoś może?
Szwagry, czy panna z niebieskiego peugota jest na posterunku?
Stoją jakieś dzisiaj?
Ma ktoś dzisaj na ochotę na loda I anal
Ok dzięki za info a do której stoją
Stoją jakieś panny
@Szwagier2: Bylem o13 to kilka bylo dwie jakieś nowe nawet
Można się z jakąś panią umówić w godzinach 23-24?
Do ktorej najlepiej zajechać od początku kolbieli do mińska, i w stronę grójca?
Ale dziś panienek duzo
@Sluzbowygosc6: co tam ciekawego jest