MALISZEW ZAMIENIE KĘDZIERAK GRĘBISZEW

Jadąc od ronda w KOłbieli krajową 50 w stronę mińska, lalki stoją do Grębiszewa, aż do świateł w Kędzieraku po obu stronach ulicy:)

Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Lucer
-1

@JanuszXxx: Z tych co teraz stoją to mogę polecić tą co stoi na przeciwko skrętu na Józefów w Peguocie srebrnym albo biały Range Roverze ostatnio na zmianę przyjeżdżała, jest miła obciąga na spokojnie powoli tak jak lubię, nie marudzi można ją nieźle wymacać ma fajne ciałko, ona jest koło 40 stki ale jędrna jak na swój wiek i wag od lata się podniosła z cenami i bierze 100 laska 120 i 150 komplet, a co do Bułgarek pod Kołbielą to się nie wypowiem bo nie byłem u żadnej

 
Lucer
0

@Lucer: Ciekawi mnie jeszcze ta która siedzi w połowie między skrętem na Józefów a Cpnem w lesie po prawej stronie ,ona często siedzi i czyta książkę z wyglądu taka sobie się wydaje ale może dobrze robotę robi, był któryś u niej ? Chodzi mi zwłaszcza o loda i czy cycki daje??

 
Mik2
-1

@Lucer: Sorry, nie zrozumieliśmy się. Ja pisałem o tej co stoi naprzeciwko skrętu na Józefów. Tej co pisałeś w drugim poście to nie znam.

 
konto_usuniete
0

Dokładnie, też kiedyś byłem u tej blondynki na lodzie, uśmiechnięta, nie pospiesza, daje pobawić się biustem, a ma duży i mega jędrny

 
Ruxhaacz123
+1

@Lucer: Chyba chodzi Ci o Monikę, ona stoi między tą ze skrętu a stacją, po stronie stacji. Kiedyś do niej zajeżdżałem, ogólnie lodzika robiła spoko, ja zawsze bez gumy za 100 ale to już z 3 lata wstecz, ale dziewczyna też miła, loda robiła fajnie, spust do buzi, seks nie wiem bo nigdy nie próbowałem

 
Marek85
-1

@JanuszXxx: jak jestem w okolicy to jeżdżę do rudej loda robi głęboko bez rączek, daje cyce do macania ,nie pospiesza ceny też nie ma jakiejs wysokiej.

 
Mik2
-1

@maniek2000: Tak, tylko dawno u niej nie byłem i nie pamiętam ale wydaje mi się że chciała parę.groszy więcej. Ale palca nie da wsadzić tak że może tylko ze 2 razy z t3j opcji skorzystałem.

 
maniek2000
0

jestem ciekaw czy któryś z was brał na sex tą wysoką grubą co siedzi po prawej stronie za tiresem warto do niej zajechać na ruchanko bo byłem tylko na ludziku i nawet spoko cyce duże ale nie ruchałem powie ktoś coś ma jej temat .

 
Yebacmisiechce
0

@Waldix: A gdzie ona na parkingu stoi jak coś? Kręciłem się ostatnio parę razy i nie mogłem jej nigdzie namierzyć a stała chwilę wcześniej jeszcze na swojej miejscówce, zgarnął bym ją z tiresta ale chu wie gdzie ona czeka xd

 
Raben
0

@Yebacmisiechce: stoi na wiezdzie na parking po lewej stronie przy plocie. Laske opierdala konkretnie. 100 bez gumy w gumie 50 jest we wtorki i czwartki do 20

 
Ghibli
-2

Panowie, to nie reklama ale byl ktos u tej co na ogl24 ma kilka ogloszen ze można ją spotkac na tirescie? Real czy scam?

 
konto_usuniete
+1

@Lucer: Analu nie robi a szkoda bo w ten duży okrągły tyłek bym chętnie wjechał. Czasmi coś brzęczy czy już ale tak to miał. Cycki i dupe ma zajebistą i co ważne ciasną pussie. Ogółem dobra klacz ;)

 
Mistrzpatelni
0

@Qoor1: Nie ma rudej już jechałem niedawno to już jej nie było. Po ostatniej wizycie u niej mówiła że zaczyna z parkingiem

 
Waldix
0

@Ruchacz123: a widziałeś kiedyś post powstał? Wczoraj też ja widziałem ale niestety nie ma jak się dużym zatrzymac

 
konto_usuniete
-2

@Arc: jest spore ryzyko że mogła coś złapać, bo tak jest jak parę złotych chce się zarobić więcej i daję się dupy bez gumy. Albo może ma urlop bądź inne rzeczy na głowie. Dobrze jak by jeszcze wróciła

 
Arc
+2

Psiarnia to niech się zajmie poważną robotą a nie głupotami. Najlepiej złapać pijanego pod sklepem albo dive przy drodze bo nie ucieknie

 
Szwagiereqq
0

Panowie ruda na kamieniu dalej 50 za laske w gumie bierze? Przedstawi tu jakiś szeryf cennik panienek z troski? Pozdro

Zaloguj / zarejestruj