droga 631, 200 metrow za przydroznym barem jak jechac do Nieporetu

Szwagry! B. fajna dziewczyna, Bulgareczka 22 lata, mila, ladna buzia, szeroka dupka, waziutka talia, b. zgrabne nogi. To ta, co byla 2 dni na Magdalence latem i zniknela. B. polecam, stoi w tygodniu i w sobote - nie wiem jak z niedziela.

Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Bliffff
-1

W temacie zdjęcia bo temat przerabiałem na własnej skórze tylko z innego miejsca i było to dwa lata temu. Owszem przychozi ale nie zdjęcie a wezwanie od nadleśnictwa do którego dany obszar należy. W piśmie otwarcie nie ma podanej przyczyny wezwania a adresatem jest właściciel pojazdu na którego auto jest zaejstrowane więc źony autem lepiej nie wjeżdżać. Aby mógłby być wystawiony mandat za sam wjazd muszą być widoczne na wjeździe informacje o zakazie wjazdu i że teren jest monitoriwany info od leśniczgo. Fotopułabki są montowane bez informacji i mandaty mogą z nich przycjodzić ale nie za sam wjazd a za wykroczenie popełnione na terenie lasu naprzykład wyrzucanie śmieci info od leśniczego. Mnie się udało bo lis przejołem sam a na miejscu zistałem potraktowany pobłażliwie 100 zł mandat i 3 punkty karne.W rozmowie usłyszałem że są rygorystyczni w stosunku do recydywy bo.mają i takich. Uważac panowie bo moźna rzeczywiście sobie nabruździć.

 
Grubsiu200
+1

Zdjęcia to robi jakiś idiota z naprzeciwka i wysyła do nadleśnictwa , być może konkurencja. Dostałem wezwanie i kolo mówi że muszą wysyłać bo ktoś nadgorliwy zgłasza. Jak się to wysypie przed moją starą , ja będę gościa ścigał za bezprawne udostępnianie mojego wizerunku.

 
Dzem1
0

Panowie nie słuchajcie tych bzdur o fotopulapkach to nie jest tak do konca.Nadlesnictwo nie wysyła zdjec do domów fotopulapki jakies tam są ale bardziej na takie rzeczy jak np kradzież drzewa z lasu.Przychodzi wezwanie jak już na określony dzień i godzinne.Z brukowej napewno nikt nie dostał jeszcze wezwania nie ktorzy piszą dla postrach informacji jestem pewien na 100%

 
Tadzikauto
-1

@Dzem1: wystarczy że wjedziesz trochę do lasu i masz 500. Ja zjechałem żeby się odlać koło szlabanu obok s las i nie było dyskusji. Po to postawili tam znak żeby doic kasę albo to jest ich sposób na walkę z tirowkami

 
Dzem1
+2

@Tadzikauto: Może akurat złapała Cię fotopulapka ale napewno nie przychodzi zdj mam znajomego leśnika ale z tej drogi na barem po lewej napewno nie był wystawiony mandat.Złapali Cię kolo szlabany a jak po dziejach jezdziles to nic.

 
konto_usuniete
0

@Dzem1: a masz info czy na tej miejscówce jest może fotopułapka? Albo masz może znajomego w nadlesnictwie proszę o odpowiedz … https://maps.app.goo.gl/idfQaaqNYGB2gG557?g_st=ic Proszę o odpowiedz

 
konto_usuniete
+1

@ogrodnik97: No to narozrabiałeś, wszyscy piszą ze na Michalickiej to najładniejsza blundyna a cyrki to widziałeś czy macałeś

 
konto_usuniete
+1

@Francuski111: Lodzik pierwsza klasa to na podstawie zamieszanych opinii, oczywiście "konkurencija" ma zawsze jakieś "ale". W sumie dziewcze w miarę młode i wygledne, seksownie ubrana o miłej aparycji także nie problem z "dojściem a jak by był problem to nie odpuści i stara się byś był spelniony

 
Aimeros
-6

Zajechałem w sobotę po 12, stała czarna szczupła Bułgareczka, max 25 lat. Lodzik za 100, seks za 150, bez gumy 300. Zerżnąłem ją bez gumy i fajnie wyła ja dochodziłem i zalewałem ją :)

 
konto_usuniete
0

@Melina: Owszem, dziewcze warte grzechu, stoi tu gdzie znacznik tego miejsc i to na tyle. Kolega chciał się dowartościować i pojechał z wyobraznia, może i ze spelnieniem

 
Trrty
0

@Dzem1: masz problem z czytaniem? Czy z rozumieniem? Przychodzi zdjęcie i papiery do wypisania, czyj samochód kto prowadził i kto ma być ukarany a pózniej przyjdzie mandat

 
CarloMilio
0

Ostatnio pusto. Przeniosła się pod bar a co gorsza Nadleśnictwo zamontowało fotopułapki. Na Brukowej jest zakaz wjazdu (znak) więc marnie wygląda temat. Czarnula siedzi pod samym barem i wystawia nogę.

 
Olo3255
+4

Bardzo fajnie stara się blondynka z tatuażem na szyi, ma fajny tyłek, cycki trochę małe ale jest ok, laska 70pln

 
Xgt
-1

Cześć szwagry. Możecie napisać coś więcej o tej dziewczynie czarnowłosej przed barem od strony Nieporętu? Bo przejeżdżałem ostatnio i z drogi wyglądała całkiem dobrze. W czarnej sukience dobrze się prezentowała

 
Krasz
+1

@Xgt: Byłem pare tygodni temu w sobotę, trafiłem na ładnie wyglądającą młodą czarną. Imie nieznane, dobrze po polsku mowila. Seks za 80, całkiem udany. Dziewcze naprawdę ładne jak na trasę.

 
konto_usuniete
0

Ta młoda nowa szczupła to w którym KONKRETNIE miejscu? Tam nie ma szlabanu po prawej stronie 200m od kuchni polowej, a zaraz za kuchnia połową stoi ta sama turczynka co zawsze

 
Zaq1234
0

Dziś widziałem tylko dwie czarne. Jedna grubsza w czarnej mini a druga młoda, szczupła i mocno opalona. Ale ta opalona to ruch miała taki że nie dało się dostać

Zaloguj / zarejestruj