droga 631, 200 metrow za przydroznym barem jak jechac do Nieporetu

Szwagry! B. fajna dziewczyna, Bulgareczka 22 lata, mila, ladna buzia, szeroka dupka, waziutka talia, b. zgrabne nogi. To ta, co byla 2 dni na Magdalence latem i zniknela. B. polecam, stoi w tygodniu i w sobote - nie wiem jak z niedziela.

Komentarze  dodaj komentarz
 
mike
0

siemano. zatrzymałem się tam dzisiaj zapalić na tym parkingu i pojawiła się taka mała szczupła czarnulka. na oko gdzieś około czterdziestki. bardzo miła i całkiem ładna. pogadaliśmy chwilę. nie korzystałem.

 
BarSon
-1

Wczoraj jeszcze stały. Dobrze przezentują się 2 czarnule stojące po lewej stronie w kierunku Nieporętu. Orientujecie się czy kt[raś na trasie za dopłatą przyjmie finał na twarz?

 
Eris
0

Najlepiej Jechać do Anki do tej szczupłej wyższej co stoi właśnie w drodze po lewej tak gdzie ta jedna Polka i Bułgarka są . Ona się nie spieszy i ma dobra cenę , na spokojnie i delikatnie . Ale jeszcze jest dobra ta Bułgarka co stoi za wiaduktem po prawej stronie na parkingu . Ona tez dobra robotę robi .. a wy która polecacie ? Ta ruda za kuchnia polową po lewej co się teraz chyba przefarbowała na czarno dobra jest ? Co u niej najlepsze i gdzie trzeba jechać ?

 
TomsonTomson
+4

Szwagry, krzyzowka 631 z ul. Glowna w Markach - ladna, zgrabna, czarna Bulgareczka. (Staly tam dwie dzis, ale ta jedna - moge polecic). Pachnaca, mila, daje cycuszki - ladne! - pocalowac, mozna wybrac, czy od tylu, czy od przodu - no, polecam :) Ladna, wieksza pupa, wezsza talia, moze troche brzuszka. Bardzo na plus. Naprawde ladna buzia, dwadziesciapare lat. Zabki moze troche krzywe, ale ojtamojtam ;D A tej "rudej" tureckiej Cyganki z Bulgarii z opisu miejsca - nie ma gdzies od 20-tego stycznia, niestety...

 
swagier
0

Stały tu kiedyś fajne dziewczyny, ostatnio postawili tam tego blond patyczaka, co stała w Sękocińskim lesie. Sepleni coś że nie da się z nią porozumieć, wygląda jakby miała z 50 lat, a ma pewnie przez 30, ale wyniszczona narkotykami i alkoholem. Zgadza się na to by dawać bez gumy, także radzę uważać szwagry