Komentarze dodaj komentarz
 
Bob
0

@Robson: pewnie chodzi o Ukrainke zajebiście loda robi i fajnie stęka przy bzykaniu a jeśli chodzi o tą drugą chuda to nie polecam drętwa we wszystkim i z wyglądu nie za dobrze

 
GOB
0

Panowie a jeżeli wasza córka gdzieś tam robi podobne rzeczy , a wy nie macie nawet bladego pojęcia czym się zajmuje czy jeśli była by źle traktowana i ktoś robił jej krzywdę nie pękało by wam serce jako rodzica???? Siedzieli byście i płakali z braku bezsilności na tą sytuację. Ona to robi bo zapewne musi , możliwe że też już nauczyła się to tolerować , ale ONA natężenia swoje uczucia , jakieś pragnienia , marzenia , może już komuś udało się to zniszczyć na zawsze. Pozdrawiam .

 
Ogarniety
0

Dzieci są milsze od dorosłych zwierzęta są milsze od dzieci mówisz że rozumując w ten sposób muszę dojść do twierdzenia że najmilszy jest mi pierwotniak pantofelek no to co milszy mi jest pantofelek od ciebie ty skurwysynie.

 
Miki
0

Szwagry nie bede stawał za chuda ale to jest prawda że bzyka się bez gumki i rzeczywiście słabo z sexem a obciąganie na zero miałem wrażenie kiedyś że mi kutasa odgryzie. A wygląd w skali 4

 
Ogarniety
0

Wybrałem najłagodniejszy twój tekst bo reszta to sam rynsztok a syfa złapałeś już tyle razy ,ostatnio w lutym ale od kogo jak się nie jebiesz z nią od półtora roku? Nie wiem czemu to robisz co ci ona zrobiła czy komuś bliskiemu ale to serwis dla prostytutek i ich klientów a nie osób z problemami psychicznymi więc łaskawie nie pierdol już więcej na tej miejscówce pod różnymi nickami twój styl pisania jest tak bardzo przesiąknięty nienawiścią że od razu widać kiedy ty piszesz,a 80% wszystkich wpisów to twoje dzieło.

Zaloguj / zarejestruj