Komentarze dodaj komentarz
 
Gips
0

Jesteście ludzie pojebani, bronicie chuda kurwę a może fakt faktem roznosi jakiegoś syfa i do pięknych też się nie zalicza. I ciekawe ty co ja bronisz czegoś nie zlapales

 
Ogarniety
0

@Gips: Jakieś inne osoby oprócz sexi na to się skarżą (minęły dwa miesiące od kąd to rzekomo zauważył i co znaczy że złapał syfa?jest z 15 chorób które można złapać co konkretnie bo mimo że tyle gada to tego nie powiedział) ,a reszta zarzutów to tylko obelgi,co do urody delikwentki niektórzy lubią grubaski inni chudzinki a co do twarzy jest przeciętna to żadna nowina ale nie odpychająca. Ps.gadanie gimbusów lepsze niż rynsztokowe wyzwiska.

 
Ogarniety
0

Sexi bo ty piszesz ale ty od dwóch miesięcy o niej mówisz ,że coś od niej złapałeś (w co nie wierzę)znamy twoje zdanie i wystarczy tego pierdolenia i obrażania to strasznie chamskie ujmując to najłagodniej. Jesteś facetem czy gejem to sobie puść na luz,dup nie brakuje.Bo zachowujesz się jak ostatnia męnda.

 
Fakty
0

Ale to jest prawda z ta chuda bo ja ją waliłem i później jakiegoś syfa złapałem i jeszcze dodam Ukrainka sto razy lepsza i z wyglądu i fachu. Każdy może stwierdzić tu fakt i ciekawe czy byście byli zadowoleni jakbyście coś załapali od niej jak roznosi jakiegoś syfa w tej pizdzie

 
Olgierd
0

Sexi to frajer, co go chuda w rogi puściła. Mięczak zakochał się i teraz mści się jak ostatnia ciota. Wypisuje na chudą, bo żadna go nie chce. Sexi to frajej i doooopa. Hahaha.

 
Maloogarniety
0

@Sexi: Kiedy Ją ruchałeś kolego ostatni raz że tak dokładnie znasz jej zapach ,bo już miesiąc temu pisałeś ten sam tekst i pierdolisz go dalej bez sensu,jesteś alfonsem i próbujesz swoimi pojebanymi tekstami zabrać Jej klientów?Bo to jedyne możliwe wytłumaczenie,albo jesteś chory psychicznie bo jak można narzekać na seks z dziewczyną którą nie dymasz? Więc przestań trolować , podciągnij swoje dupy,albo poradnia zdrowia psychicznego.

 
Maloogarniety
0

@Sexi: nie bronię Jej stwierdzam tylko fakty jak możesz opisywać jaka jest ,skoro jej nie ruchasz? Od miesiąca jej nie używałeś o ile w ogóle ją posuwałeś ,to po co pierdolisz ten sam tekst. Każdy normalny napisałby jeden ,dwa posty i poszedłby na inne dupy a ty cały nawijasz te same brednie.

 
Pannaaa
0

@Sexi: ty dziwkarzu pokaz swoj smierdzacy ryj z tego co widze jezdzisz po dziewczynach i jak nie chca cie przyjac to piszeaa ba nie glupoty. Pojeb z cb tak jak z wiekszosci was. Huje wam nie staja a wymagacie nie wiadomo co i byscie mogli kyrwa sie umyc brydasy jebane !!!!

 
Maloogarniety
0

@Sexi: tylko jeśli jest tak beznadziejna to dlaczego zazwyczaj stoi tam od dwóch do nawet pięciu wozów więc przestalibyście trolować ,podciągnicie się do was przyjadą, a tak pierdolicie na Nią. A że przeczytałem poprzednie strony to wiadomo kto to robi.

 
Sexi
0

Olka to ma kile mogile w gaciach a pizde ma tak niewymiarowa że nie wiadomo gdzie tu pchać w tak rozlazła prawie jak moja dupa. Brzydka ona jest już nie jeden tak stwierdził .

Zaloguj / zarejestruj