Jasieniec
Na trasie od Lukoila do Trzciela stoi 6-8 sztuk. Dyskusyjnej urody ;) Jedna całkiem niebrzydka i z fajnym ciałem stoi na parkingu, na łuku drogi. Druga przed samym Trzcielem. Reszta raczej słaba.
Na trasie od Lukoila do Trzciela stoi 6-8 sztuk. Dyskusyjnej urody ;) Jedna całkiem niebrzydka i z fajnym ciałem stoi na parkingu, na łuku drogi. Druga przed samym Trzcielem. Reszta raczej słaba.
Jadę i będę za 20-30 min ktoś chętny na szybko podwójny lodzik ?
Przed chwilą w seacie czarna tańczyła chyba z adamosem a a wtym samym czasie młody busiarz w kurniku blondyne dymal. Upocona wyszła. Nie korzystałem tylko popatrzałem na nie i mi ochota przeszła
@Bogus22: każdy ma inny gust kolego trzeba to uszanować.
@Bogus22: Tym razem to nie byłem ja haha
Cześć, może ktoś zapytać blondi do której jest na stacji w tygodniu ? Będę tam około 18 i nie wiem czy zjeżdżać
@Adamos069: z tego co mówiła to koło 20
@Xxx75: ostatnio byłem koło 21 to puściutko. Dzisiaj piątek szwagry z trasy wracają to może będą pracować dłużej. Ona i ta czarna już powinny być na stacji. ??
@Jerry66: byłem właśnie na zabiegu i mówi że w letniej porze do 20 jest na parkingu na stacji tylko zimą.Sorki że wprowadziłem w błąd ,ma na stację wróciła czarna z passata,dziś widziałem
@Xxx75: kolego a taczarnina to się nadaje ? Bo Blondi taka sobie jest
@Jerrytravel: mi tam pasowała widać przebieg ale serwis ok byłem jakoś jesienią czysto pachnąco małe cycki ale ogólnie ok .ale z blondi jakoś mi bardziej po drodze nauczyła się loda robić żeby zębami nie rysać po huju
Stoja dzisiaj jakieś?
Może ktoś chętny jutro złapać się we 2 z blondi albo czarna ?
@Adamos069: ja mogę
@Nnnnnnn: Byłem o 12, możemy następnym razem jak będę jechał
Za dużo ma do obrobienia
Blondyna coś ostatnio taka bez humoru, zawsze była miła i wesoła
20:52 na stacji dziewczyn brak. Passat w krzakach zaparkowany i pusty w środku. Wolne mają
Do której godziny przeważnie są dziewczyny na stacji. Można liczyć na cos po 22 ?
Witam Panowie, jak warszat bladyny z citroena, jutro zamierzam się do niej wybrać
@BOBAS: z citroena to jest czarna a nie blondyna
Czarna z citroena na miejscu panowie ?
Blado dzisiaj ubrana w spodenki damskie,buty białe
Jest super ja już po ...
Jaki struj dziś mablądi
Bladynka już jest
kusi mnie ta czarna z pasata, gdzie ma miejscówkę na akcje? daleko gdzieś trzeba jechać??
@agentttt: ona jest super, nie daleko do lasku, spoko miejscówka.
To może ja we dwóch weźmiemy ja będę w sobotę o 10
A blondi gdzie ma miejscówkę w lesie
@Beb: ona też ma swoją miejscówkę może być w tej zatoczce a można z nią kawałek pojechać i też jest git.
Ktoś chętny na sobotę na 11 wzias czarnulke z citroena na dwa baty
@Job: ona się na to zgodziła?
Ok to na a 11 w sobote
A czarna z citroena gdzie ma miejscówkę ,czy z nią się jedzie jej samochodem
@Izbir: nie jeździsz z nią jej samochodem, tylko swoim jedziesz ma miejscówkę nie daleko w lasku.
Jaki cennik u czarnej ,ile bierze bez gumy.
@Job: Czarna bez gumy tego nie zrobi. Cennik ma. Normalny 100 lodzik, 150 numerek, 200 komplet.
Blondynka jest dobra ,zajebiście obciaga
Czy są panie w Niedzielę na posterunku
Stoją panie
Czy Czarna z Citroena już wróciła?
@Czterypierscienie: tak jest
@Czterypierscienie: przecież jest cały czas nigdzie nie wyjechała.
@Xxx75: jakiś czas była w Bułgarii.
Robi któraś anal ?
@Longi321: nieraz blondi się skusi.
Jadę jutro tamtą trasą, czy ktoś z dużym mobilkiem chętny czarna na 2 baty ?
Mam pytanie popoludniami wieczorem do ktorej godziny stoja na stacji ? I przewaznie ktora ?
Blondyna robiła komuś loda bez gumy? Jeżeli tak ile skasowała?
@Artur91: 200 bez gumki
@Artur91: Chciała 300, ale zeszłą na 200
Ma ktoś numer do tej czarnej z citroena?
Była dzisiaj czarna z citroena ?