Jasieniec

Na trasie od Lukoila do Trzciela stoi 6-8 sztuk. Dyskusyjnej urody ;) Jedna całkiem niebrzydka i z fajnym ciałem stoi na parkingu, na łuku drogi. Druga przed samym Trzcielem. Reszta raczej słaba.

Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Bogus22
0

Przed chwilą w seacie czarna tańczyła chyba z adamosem a a wtym samym czasie młody busiarz w kurniku blondyne dymal. Upocona wyszła. Nie korzystałem tylko popatrzałem na nie i mi ochota przeszła

 
Adamos069
+1

Cześć, może ktoś zapytać blondi do której jest na stacji w tygodniu ? Będę tam około 18 i nie wiem czy zjeżdżać

 
Jerry66
0

@Xxx75: ostatnio byłem koło 21 to puściutko. Dzisiaj piątek szwagry z trasy wracają to może będą pracować dłużej. Ona i ta czarna już powinny być na stacji. ??

 
Xxx75
+1

@Jerry66: byłem właśnie na zabiegu i mówi że w letniej porze do 20 jest na parkingu na stacji tylko zimą.Sorki że wprowadziłem w błąd ,ma na stację wróciła czarna z passata,dziś widziałem

 
Xxx75
0

@Jerrytravel: mi tam pasowała widać przebieg ale serwis ok byłem jakoś jesienią czysto pachnąco małe cycki ale ogólnie ok .ale z blondi jakoś mi bardziej po drodze nauczyła się loda robić żeby zębami nie rysać po huju

Zaloguj / zarejestruj