Jasieniec
Na trasie od Lukoila do Trzciela stoi 6-8 sztuk. Dyskusyjnej urody ;) Jedna całkiem niebrzydka i z fajnym ciałem stoi na parkingu, na łuku drogi. Druga przed samym Trzcielem. Reszta raczej słaba.
Na trasie od Lukoila do Trzciela stoi 6-8 sztuk. Dyskusyjnej urody ;) Jedna całkiem niebrzydka i z fajnym ciałem stoi na parkingu, na łuku drogi. Druga przed samym Trzcielem. Reszta raczej słaba.
Dziewczyny wciąż te same i najlepsze. Stoja teraz po 9 do 19. Passata już nie ma, Czarna zmieniła na niebieskiego Citroena.
@Audi22: cześć, gdzie można je spotkać?
@pitek1975: przy drodze na parkingach a gdzie??
Czy czarna daje beż gumy bo bym wziął oczywiście nie do srodka
bylem 200 za sex chyba kogoś pojebało
hej. są dziewczyny w trzcielu?
Mam na myśli, że NIE jestem w ciąży i NIE JESTEM CZARNY, jestem po prostu opalony
@Izabela93: że niby co?? Izabela okazuje się facetem, hahaha
@Kojot156: Jestem dziewczyną z Volkswagenem, o którym mówisz, że jest czarny. Nie jestem mężczyzną, sprawdź to.
@Izabela93: Jaki masz cennik ?
@Izabela93: wczoraj byłaś citronenem??
@Izabela93: podaj nr tel
@Izabela93: zapros jeszcze jakieś koleżanki,tak jak kiedyś stało dużo dziewczyn
@Izabela93: Podasz nr do kontaktu ?
@Nikolas17: na huja ci jej telefon?na randkę chcesz się umówić? ;)))
Przejeżdżałem i na razie pusto, pewnie pojawią się po 9
Panowie stoją jeszcze te panny???
Od której godziny panie stoją ?
Panowie podrzuci ktoś która z lepszym rzemiosłem i jak z cenami? Codziennie stoją dwie, blondyna i ciemna w aucie… blondyna niby lepiej wygląda ale jak to się ma w rzeczywistości
Zawsze chętna
@Margarit: gdzie Cię szukać
@Margarit: gdzie stoisz jak jesteś chetna
Czy dziś będą dziewczyny ?
@Jasieniec: halo podzieli się ktoś informacją czy dupeczki jeszcze stoją ??? Jakiś czas temu Blondi powiedziała mi że się zawijają z tego miejsca bo przypał się zrobił… prawda to???
Szwagry pytanie, czy któraś z dziewczyn ma w ofercie anal jak tak to która i za ile ?
@Adamos069: chyba blondyna ale dokładnie nie wiem jak byłem to niby tak (300) ale jak oceniła kutasa to został tylko tradycyjny za 150
Panowie 17 po 17 są jeszcze dziewczyny czy już nie ma co jechać ?
Od której godziny panny się pojawiają?
@Audi22: około 9
Tutaj bez zmian czarna z Passata i blondyna?
Jest coś dzisiaj do poruchania ?
Była dziś bruneta z passata ??? Byłem i czekałem i się nie pojawiła 😒 a blondi miała dwa tiry więc pełne usta roboty…
A możecie powiedzieć która z nich jest szczuplejsza ogólnie na oko jaka maja wagę
@Mateooo12345: u blondynki nie widać tak zwanej oponki więc ona na pewno szczuplejsza albo inaczej równomiernie rozłożona masa ciała
Ma ktoś może namiar na czarna z pasata wiadomo czy będzie jutro bo mam 90 km do niej i niewiem czy jechać?
@Opelcorsa: stoją codziennie tak gdzieś do16 nawet w niedzielę jak wracałem i stanąłem na pauzę na tym parkingu gdzie stoi blondi to.tak koło 10 wlazła do kabiny (i jajka puste )dobra jest tylko cycki małe.
@Xxx75: ok dzięki to jutro lecę w ciemno mam nadzieję że czarna będzie byłem u niej parę razy na lasce ale mam ochotę ja zerżnąć u blondyny jeszcze nie byłem jakoś mi nie podchodzi ale jak mówisz że warto to może się skusze
Czarna Bułgarką zaliczona. Dobrze ciągnie -wariatka. Ładny duży cycek ale od tyłu nie patrz na cynamonowy pierścień bo ma hemoroidy. Cipa ogolona ale rozklapiszcze. Długo już widać w zawodzie. Ale na loda polecam.
@marsm: Dobra opinia. Blondynę próbowałeś?
@marsm: ona twierdzi że kilka lat temu już była u nas w tym miejscu, jakoś jej nie kojarzę a to niedaleko moich okolic,często tam stały ale jej totalnie nie kojarzę, kiedyś stała tam taka fajna szczupła Bułgara, ale twarz mi nie pasuje do tamtej,
Czy dziś coś stoi
Stoją obydwie czarna zaliczona
Czarna zdecydowanie
Siemka. Od której jutro można złapać dziewczyny?
Są już dziewczyny ?
Siema pany czy panny w niedzielę stoją czarnula albo blondi? wybredny nie jestem.
Stoi cos
Jest czarna i jest blondyna
Jak będzie dzisiaj czarna to dajcie znać bo chce skorzystać
Część czy stają za trzcielem panie,ta blædyne widziałem nawet całkiem a ta czarna jak wygląda?