Jasieniec
Na trasie od Lukoila do Trzciela stoi 6-8 sztuk. Dyskusyjnej urody ;) Jedna całkiem niebrzydka i z fajnym ciałem stoi na parkingu, na łuku drogi. Druga przed samym Trzcielem. Reszta raczej słaba.
Na trasie od Lukoila do Trzciela stoi 6-8 sztuk. Dyskusyjnej urody ;) Jedna całkiem niebrzydka i z fajnym ciałem stoi na parkingu, na łuku drogi. Druga przed samym Trzcielem. Reszta raczej słaba.
Blondyna da się zrobić na tym parnkingu w lesie, czy trzeba jechać gdzieś dalej na miejscówkę?
@Agentttt: ciężarówka spoko, gorzej osobówka bo wszystko praktycznie widać, a jak chciałbyś ją wziąść na dworze no to nie wiem jak...
Siema ktoś chętny za trójkąt 15-16 ?
@Adamos069: ja mogę jutro
@Ma5rk9: Jak jesteś chętny to jutro będę jechał to możemy zadziałać, ale będę osobówką a fajnie by było zaliczyć blondi na naczepie albo w dużym
@Adamos069: o której
Opisz jak bylo
Siemka mogę być koło 10/10:20 ktoś chętny wsiąść którąś na dwa baty ?
Ktoś ma chęć wziasc blondynkę na dwa baty
@Ma5rk9: ja będę o 9:45 z blondyną czekał na kogoś. Jak coś to szare bmw fmi zapraszamy na dwa baty będzie brana
@MlodySkwuerzyna: siemka ja bym mógł podjechać ale dopiero koło 10/10:20
A dalej to czyli gdzie daleko od stacji
@Funkar: maks 2 km od stacji stoja a na stacji z tego co koledzy piszą to chyba są dopiero wieczorem.
W niedzielę
Jutro około 11 będę na stacji znajdę jakąś panią
@Funkar: na stacji może nie ale kawałek dalej już tak na parkingu w niebieskim citroenie czarna i na parkingu w lesie Blondi.
Stoi jakaś panienka na stacji w lutolu ?
Stoją dziś?
@China: stoja codziennie od 9
Z blondynką na CPN w trzcielu tylko trzeba ją dowieźć
Ktoś jutro wieczorem chetny na trójkąt
Ktoś hetny na trójkąt z blondynką
@Ma5rk9: ja o 12 chce suke wziąć
Też mogę jak i gdzie się ustawić
@Audik: ja zaraz będę. Mogę poczekać ch wile u blondyny na parkingu. Czerwona audica
@MlodySkwierstna: ile bierze za trójkąt?
@MlodySkwierstna: Ile wzięła za trójkąt ?
@Ma5rk9: ja bardzo chetnie dzisiaj jak masz czas 😎
@Adamos069: po 200 za obciągniętego kutasa. Wziąłem Ja na pace z jakimś gościem z ciężarówki. Rozebrała się do rosołu i jazda. Ziomek dopłacił i walił ja bez kalosza i skończył w środku. Ja do buzi. Polecam za tydzień znowu ja atakuje może solo może z kimś stąd
@Mlodyskwierzynaa: Jak chcesz w przyszłym tygodniu to jestem chętny
@Mlodyskwierzynaa: Ale trzeba mieć najebane żeby ruchać bez gumy, masakra. Oczywiście o ile to prawda.
@Adamos069: jesteś chętny ? Wstępnie na sobotę z samego rana póki ona w miarę świeża jest. Ja jeszcze w piątek podlecę na loda i ja umówię na sobotę rano.
@MlodySkwierzyn: Tak, tylko w sobotę będę osobówką
@M lodyskwierzynaa: jestem chętny może w niedzielę
@MlodySkwierzyn: Daj znać jutro czy ogarnąłeś temat z blondyna i lecimy z trójkątem
Jade w sobote przed poludniem busem osobowka . Wyjme zad siedzen zeby bylo miejsce . Ktos chetny na dwa baty ale dwa w cipe . A puzniej mozemy wziasc obie . Albo we trzech tylko niewiem czy sie zgodza
Gdzie wieczorem stoją
@Ma5rk9: Parking dla Tirów przy stacji paliw AMIC Lutol Suchy
Ktoś się orientuję jakie ceny?
Jak u blondyny z lodem? Warto jechać czy ja wcześniej wspominano lepiej do czarnej? Blondyna jednak dużo lepsza optycznie od czarnej. A ruchankiem u niej jak? Szybka akcja czy daje się pobawić?
@Damiano6996: U blondyny byłem raz na lodziku, ale bez szału. Lodzik poprawny, ale dużo gada, co prawda można dopychac, ale czarna lepsza w te klocki. Chociaż ostatnio miała ze mną problem i chciała skończyć ręką. Nie wiem jak u blondyny z ruchaniem, bo nie testowałem.
Blondynka daje z siebie wszystko można się spuszczać do środka
Czy czarnulka z Citroena jeździ na miejscówkę swoim autem?
Stoją dzisiaj
Witam ktoś chętny jutro koło 10-11 podlecieć do czarnej cycatej i na dwa widele ją wziąć ? Mi pasuje tylko rano jak coś piszcie w komentarzach
@MlodyGorzoow: już 2 osoby chciały, komentowałem, że jestem chętny i cisza
@MlodyGorzoow: ja też a ile bierze na dwa baty
ktoś coś jutro z czarną z Citroena?
Kto jutro chętny albo w weekend brunetkę wziąść na trójkąt
Koledzy a tak w ogóle to blondi jest ? jechałem kilka razy nie trafiłem jej ani na stacji ani na zatoczce .
Któraś chodzi na trójkąta blondi albo czarna
@Ma5rk9: Ja chętny
@Adamos069: ja mogę dzisiaj o 15 blondyne wziąć z kimś we dwóch. Już kiedyś taką akcję miałem z gościem z ciężarówki to kabina fruwała a blondyna kwiczała ja dzika
@Mlodyskwierzyna: a ile za trójkąt blondynka bierze
@Ma5rk9: Daj znać jak się dowiesz ceny i umawiamy się na jakiś dzień
Pany wy tą czarna zajedziecie albo jej niebieskiego citroena 😂 w te i nazad na stację i na auto części jeździła z wami. Mnie kulturalnie zabrała swoim autkiem na miejscówkę elegancko obskoczyła siura. Cucę wyjęła i wyszedł mały Hiszpan. Polecam
@Chlodniafrigo: a bez gumki daje jak blondynka
@Chlodniafrigo: jej się nie da zajechać..😆
A ile za trójkąt blondynka bierze
Jaka jest cena bez gumki i która daje bez gumki
@Ma5rk9: chyba blądi ma taką opcję ale ceny nie pamiętam a w ogóle to blądyna jest na posterunku?bo dawno jej nie widziałem?
@Ma5rk9: Blondi 800 bez gumy i polecam
Panowie polecacie tą z citroena na zatoczce? Blondyna już testowana
@Agentttt: czarna z citroena do loda zajebista daje pomacać cycki dupsko aby zadowolić klienta nie pogania ,a seks to taki sobie 😉niby lepiej bladyne puknąć,
@Marian1512: blondyny nie ruszałem ale ta z citroena rucha się dobrze cyce wywala, cały czas uśmiech na ustach, nimfomanka typowa albo dobrze udaje
@Agentttt: Czerna fajnie robi loda, byłem i też polecam, lepiej od blondyny
Panowie, czarna w passacie, która wieczorami siedzi z blondi, to ta czarna z Citroena?