Obwodnica Bydgoszczy DK 10

Uwaga na pati - ściemnia klientów. Pisze z nicków Patrycjamrocza, Audi, Dominator, adrian, natan, alex

Komentarze  dodaj komentarz
 
przemek
0

@mike188: ludzie dziewczyny i klienci to chyba najczyste osoby w lesie, te śmieci biorą się stąd że przejezdni kierowcy wyzucaja przez okno, albo zatrzymują się na wypróżnienie, a tak ogólnie to widać że w tej aferze nie o śmieci chodzi tylko kasę zbierają żeby budżet dopiąć albo chcą gratisy wymusić od dziewczyn. A sprawa w tym miejscu jak nie wyjaśniona tak nie wyjaśniona, lepszy biznes to wpisywać mandaty niż szukać morderców.

 
prawiczek
+1

@Ambrozy: i co z tego ze czytają?? pewnie znowu jakiś sie "zakochał" jak kilka lat temu, była afera. qrwa niedługo jak tak dalej bedzie to nie bedzie gdzie jezdzić, co za zjebany kraj. katolickie średniowieczne zadupie!

 
mike188
+2

@marko555: Z tego co się dowiedziałem nie tylko mnie dali 500 zł mandatu. Na szczęście mój budżet przewiduje takie nie planowane wydatki. Panom z policji za brak jakiejkolwiek empatii życzę z całego serca aby jak będą korzystać z usług np. elektryka, hydralika czy mechanika zawsze płacili maksymalne stawki za robociznę.

 
prawiczek
+3

@BMWbmw: no tak, pisownia jest tu bardzo istotna, bo przecież jesteśmy na forum poetycko-literackim! Naprawde nie macie ważniejszych spraw np. związanych z bezpieczeństwem na drodze...Kij ma dwa końce. Postawi się jakąś przyczepe albo busa dla dziewczyn i możesz sobie wtedy tylko popatrzeć.

 
ojciec_ojcow_RYDZYK
+3

@przemek: dokładnie to samo miałem na myśli co prawiczek. Mogą sobie wtedy stać na parkingu i popatrzeć. a jak wjadą w las to powinni sobie wypisać mandat :)

 
Pabloto
0

Jechałem dziś w stronę Torunia i po prawej stronie na zakręcie na wjeździe do lasu stała fajna sztuka w bezowym płaszczu . Cyc dobry figura tez . Był ktoś ? Warto ?