Obwodnica Bydgoszczy DK 10
Uwaga na pati - ściemnia klientów. Pisze z nicków Patrycjamrocza, Audi, Dominator, adrian, natan, alex
Uwaga na pati - ściemnia klientów. Pisze z nicków Patrycjamrocza, Audi, Dominator, adrian, natan, alex
A ile stoi na tej Pradocinkiej
@K18: szkoda że nie ma tej Brunetki na pradocinskiej Fajną miała figurkę
@K18: Brunetka z clio mogłaby wróci na sezon letni
@565: mnie chodzi o te w lesie
Akurat przelatywałem, więc dla zainteresowanych info: Ruda prawie rozebrana na parkingu leśnym, w samej bieliźnie, później Polska mamuśka, Julka przed wiaduktem pusto, ale stali klienci już się kręcą:) później dwie widziałem w cieniu na skrócie do Nowotoruńskiej
@mlodydriverr: do której godzina ?
@Kaharana: pewny nie jestem, ale zazwyczaj to chyba max 15...
@mlodydriverr: Grudziądzanki najlepsze te z okolic BDG gdzie stoją na DK10 na to co pytasz priv Ziom, poza paniami z trasy to sporo ciekawych jest też na [adres];)
Czy po południu na nowo toruńskiej przez las ktoś bedzie
Ile biorą
Czesc Czy moze ktos lopatologicznie wyjasnic gdzie jest ten skrot do Nowotorunskiej? Gdzie stoja dziewczyny z Grudziadza bo sa na forum chwalone i w jakich godzinach mozna spotkac na trasie Torun-Bydgoszcz dziewczyny. Czy stoja tez w soboty i niedziele? Z gory dziekuje za odpowiedzi
@piotrekaudii: cześć Skrzyżowanie obwodnicy Bydgoszczy od Torunia w strone Szczecina z ulica Pradocinska 273 km 6 słupek
@Xyzwet: Dziękuje bardzo za odpowiedź.Czy wiesz może czy stoją dziewczyny w weekend.Pozdrawiam
Różowa odezwij się
Ktora polecacie najbardziej
Hentna na lodzika za 200 bez gumy
Koledzy podpowiedźcie do której laski nalepiej pójś na tej trasie ? Jestem tu przejazdem i nie wiem która warta zachodu. Czy jakaś robi laskę bez itd. z góry dzięki za info W piątek jak przejeżdzałem stała taka wysoka zgrabna ciemne włosy
@GGGGG: Tylko Julka z brązowym nosem.
@CinkoCinko: A gdzie dokładnie ona stoi
@GGGGG: Ślepa uliczka, przed wiaduktem obok wyjazdu z parku przemysłowego.
@CinkCinko: Dzięki kolego za info.Pozdrawiam
@GGGGG: Julka albo panny z Grudziądza kawałek dalej w stronę Torunia na wjeździe do lasu na galgana bez uziemienia
Jakieś Panie w Bydgoszczy dziś pracują?
BlondiBMW jeszcze pracuje? Ma ktoś do niej kontakt?
Czy w niedzielę też spotkam jakąś Panią ?
@szybkaakcja111: w taką pogodę może być ciężko, a też mam ochotę
@mlodydriverr: mam za daleko żeby jechać sprawdzić
Cześć będę leciał z Bydgoszczy do Torunia dzisiaj którą pannę polecacie a którą lepiej omijać? Z góry dzięki za podpowiedzi
Stoi jeszcze ta brunetka z niebieskiego clio
Hej panowie. Jakbym chciała dyskretnie tak spróbować to da radę czy raczej odpada ? Daj znać priv i gdzie się odezwać mam kilka pytań do was...
@Wysoka9191: odezwij się
@Wysoka9191: Ty się najpierw zdecyduj gdzie chcesz stać, czy na Radomsku czy pod Bydgoszczą....
@Wysoka9191: daj priv
@Wysoka9191: ja 34 lata 173 cm 59 kg 75 b. Zapraszam na priv dogadamy
@Wysoka9191: gdzie można się spotkać z tobą
@Wysoka9191: podaj kontakt do ciebie
@Piotrusbdg: [mail]
@Wysoka9191: podaj tak aby był tutaj widoczny ale kiedy i gdzie będziesz
@Piotrusbdg: to chlop podajacy sie za babe. Wysyla zdjecia jakiejs laski z neta w ubraniach. Zobacz sobie ze pisze takie same komentarze od pol roku, ze mysli aby sprobowac. Fejk i tyle
@pepan161: o kurde dzięki za info a powiedz mi może kojarzysz jaki kolor włosów ma Julka
@Arkowski: to jakis cwel sie podszywa pewnie
@Bartek33: skąd takie wnioski?
@pepan161: stwierdzasz po tym że nie wysłałam zdjęć nago. Śmieszny jesteś.
@Wysoka9191: owszem jestem smieszny. Wiele osob mi to mowi. Stwierdzam po zdjeciach ktore wyslalas na priv i ktore nie naleza do Ciebie :) od roku piszesz takie same komentarze ze oj jestem nowa Panowie co zrobic jak stanac? Masz ochote dac dupy to jedziesz na miejscowke stajesz i czekasz. Ps. Pamietaj ze kazde zdjecie mozna wyszukac w necie :)
@Bartek33: No śmierdzi ściemą na kilometr. Gdyby chciała stać to już by dawno było wiadomo gdzie stoi...
@Wysoka9191: odezwij się priv
@Wysoka9191: jesteś tam odpisz chociaż czekam
@Wysoka9191: odezwij się do mnie na priv wpadnę
@Wysoka9191: odpisz na priv
@Wysoka9191: podaj numer telefonu do siebie
@Wysoka9191: odpisz na priv
@Kici_: Ty czytasz inne komenatrze? Czy po prostu lubisz dlawic sie kielbasa?
@Wysoka9191: odpisz na priv chce wpaść do ciebie
@Wysoka9191: odpisz na priv
@Kici_: ten się kurwa nagrzał
Trasa coś powoli umiera nie ma nic ciekawego
Ze względu na duże kolejki i długi czas oczekiwania na usługę od dziś będą rozdawane darmowe przekąski oraz napoje dla oczekujących.
Co tam teraz stoi jeszcze
Czy można spotkać brunetkę z Clio koło pro natury? Fajną miała fuligurke
Julka jest dziś
Ruchał ktoś ta rumunke co ma 2 kokardy na nogach ? Z daleka wydaje sie rakieta
@Weet123: gdzie ona stoi
@Weet123: Fajną cipkę ma. Piękną różowiutką, słodziutką. Polecam. Można lizać bez końca mmmm.....
@Arkowski: Jest już Aga?
Czy w taką pogodę będzie stała jakaś?
Od której ruda stoi? Czy teraz cos złapie? Prośba o inf
Ktoś do blondyny dzisiaj coś?
Kto z rudą urzęduje na parkingu leśnym?
Witam jak wyglada ta Kasia
Szwagry mam pytanko stoi jeszcze laska co stała koło pro natury jezdziła toyota Yaris teraz małym innym
@Nowy12: stoi cały czas niebieski mini
@Maks1234111: no ale ta od mini to ta co nie przyjmuje nikogo nowego tylko swoich stałych klientów? Też jestem ciekawy czy można gdzieśmy spotkać tą dziewczynę z yariski co stała na wjeździe do pro natury. Ta z mini to tam głębie na parkingu ale i tak zawsze daje znać że nie jest zainteresowana… a szkoda
@Lubidubu: to jest ta sama co Yaris mylisz auta ona jeździła Auris srebrnym Yarisa nie było żadnego .musisz jej kutasa pokazać wtedy pójdzie z tobą
Jest dziś coś widać w okolicach bdg gdziekolwiek? :)
Hej Panowie czy dziś (Niedziela) znajdę jakąś interesującą Panią chodzi o duże cycki mój fetysz
@Rodak8891: na Toruniu stoi bułgarka z ogromnymi, raczej nie mój typ a na dodatek droga
@mlodydriverr: Dzięki 🤩 droga to ile muszę przygotować ? Pamiętasz może na jakim odcinku ona stoi? Bliżej Torunia już za solcem czy bliżej Bydgoszczy?
@Rodak8891: 294 km jeśli się nie mylę. Już tutaj bliżej BP i Watisa. Panna patrzy na zegarek i każe dopłacać. Zależy co chcesz, ale z 200 na pewno, ja raczej nie polecam, choć lepsza niż ta śmierdząca na Rojewo
@mlodydriverr: dziękuję no to raczej sobie ją daruję nie chodzi o kasę ale o poganianie :/ patrzenie na zegarek wybacz że tak się spytam ale wydaje mi się że znasz sporo Pań z tej okolicy jaką byś polecił?
@Rodak8891: ja tez wlasnie jestem w potrzebie, najlepiej jakby byla jakas na DK50 Minsk mazowiecki dajcie znac
@Rodak8891: Kasia na skrócie do Nowotoruńskiej (dziewczyny z Grudziądza). Najładniejsza ze wszystkich. Jeszcze tą na DK15 muszę odwiedzić
@mlodydriverr: ktora ta Kasia jak wygloda dzienkl
@mlodydriverr: Siema Drajver. Póki co nie odpisze Ci priv bo niemam aktywnego konta a namiary które podałeś też zamazali. Generalnie ja wylizałem już wszystkie panny na rewirze kuj-pom. Generalnie do każdej możesz śmiało podbijać poza tą co stoi na Rojewie bo śmierdzi i kantuje z czasem oraz tą co obecnie stoi na dk 91 przy skręcie na Wołuszewo bo mówiła że jest świeżo po porodzie i narazie niema u niej opcji minetki. Raczej nie poliżesz też Olki co stoi pod Grudziądzem bo ona tylko lód i sex. Za Włocławelkiem w stronę Płocka we wsi Wistka co stoi też nie daje lizać. Aga z BP z DK10 też nie daje wylizać ale jej akurat ostatnio niema.Pozdrawiam i dobrej zabawy życzę 😁
@K18: a i najlepsza dla mnie na minetę to jest ta młoda mała Bułgareczka z tymi wielkimi cyckami co stoi w tym lesie przy DK10 za Cierpicami w stronę BDG. Przepiękną ma cipkę ,jędrną , różowiutką i słodziutką jak miód jedyny problem z nią taki ,że droga jest i praktycznie liczy czas co do sekundy🤷 Za 10 min lizania chce 200 PLN 🤦
@Arkowski: Rudą też wylizyałeś? Przecież ona ma bobra.
@CinkCinko: Nie Rudej nie. Nie wygląda na zdrową. Poza tym chodzą pogłoski że strasznie jej pizda śmierdzi. Także podziękuję;) Z rejonu S10 Bydgoszcz odważyłem się tylko na ekipę z grudziądza i śmiało mogę polecić. Dziewczyny czyste i zadbane. Problem jedynie taki ,że krótko stoją i non stop ktoś do nich podjeżdża 🤷
@Arkowski: to prawda, ekipa z Grudziądza to śmiem powiedzieć "high class". Rakiety jakich mało🚀a jak są, to widać, bo ulica zawsze zastawiona samochodami, kolejka jest ogromna
@mlodydriverr: Można tylko żałować że niema ich więcej lub żeby chociaż dłużej stały. Bo ostatnio nie miałem nawet szansy się do nich dobrać tyle ludzi chętnych było...a za bardzo czekać za dziwkami mi się niechce 🤣
@Arkowski: Kolego a które to są gdzie dokładnie stoją?
@Pan1: na zjeździe z DK10 w taką betonową drogę leśną,będziesz je widział z ulicy. Po prawej stronie jak jedziesz z Torunia na Bydzie. Od 12 do 15 max krótko niestety...
@Arkowski: Tak samo jak Julka też strach podjechać. Kiedyś jeszcze miała koleżankę taka ostra patusiare. Kiedyś była tak naćpana że zrobiła loda i zapomniała skasować
Hej, czy ktoś może zna dziewczynę, która robi połyk na DK10 oprócz Julki? Przejechałem wszystkich – nikt niby nie robi. Może ktoś w okolicach Włocławka albo Gniewkowa? Przejechałem się tam też, ale było pusto.
@oral_hanter: Myślę że prędzej jakąś na połyk na [adres] znajdziesz niż na trasie. Ewentualnie możesz spróbować podbić do tej co stoi na DK15 na skręcie Służewo lub do tej Bułgareczki z dużymi cyckami z DK10. Obie wydają się być bardzo kontaktowe i podatne na różne pomysły. Sęk w tym że pewnie będziesz musiał sporo dopłacić. Niewiem czy wtedy wogóle Ci się to opłaci....