Komentarze  dodaj komentarz
 
Jacork
0

Nie ma tu o czym pisać skoro od lat te same, najbrzydsze chyba w Polsce bułgarki tu stoją. Ktoś je przecież tu zaprosił i daje zakwaterowanie, dlatego niemoge zrozumieć że akurat takie stare pasztety. Już na Śląsku choćby są młode i z jakąś figurą atrakcyjną a tu same odpadki dla sempów

 
Jacork
0

@Kaziu: słynna dk88 czyli Bytom-Zabrze tam jest kilka młodych ale leniwe. Później na dół bardziej Tychy, Mikołów, Dąbrowa Górnicza, też coś się dzieje. Na Gliwicach pusto. Katowice cienizna.

 
89L
-2

@Kaziu: Jechałem przed chwilą. Są przynajmniej dwie. Jadąc od Opola w stronę Strzelec stoi krzesełko z wodą i kawą przy zjeździe do lasu po lewej stronie za zjazdem na Suchy Bór. Potem po prawej stronie w lesie , przed przystankiem który jest przed zjazdem na Falmirowice, siedzi blondyna . Podejrzewam, że na Suchy Bór też jest ale akurat nie widziałem nic, więc nie ma pewności. Myślę, że do 16 stoją.

 
Panek31
0

Ta blondyna w lesie to stara viola zdrowo po 60 NIE POLECAM jest strasznie zmanierowana na nic nie pozwala pogania najlepiej żeby jej dać hajs i przeprosić jeszcze i się zwinąć wogole porażka BABISKO i w dodatku z twarzy bardzo brzydka żółte zęby ma jeszcze

 
Olo12
0

Ta stara to Wiola była, taka pod 50 tke. Tylko w lecie jest tam przy szlabanie koło przystanku. To pewnie ona i ona z daleka wygląda młodziej. Na tamtej trasie to bym nie liczył na nic nowego. Ten chłop to jakaś matka teresa. Same najgorsze bazyle tu sprowadza. Wstyd i hańba dla regionu.

 
Nienasycony
0

Nie wiem jak z twarzy ale na zjeździe na suchy bór były dwie. Ta co zawsze i jakaś inna z wielkimi cycami. Stoją max do 16 bo jak zawróciłem to kierowca je właśnie zabrał

 
Egon5
+2

Nie ma ani jednej normalnej prostytutki na opolu. A te stare trolice to powinny dupy za darmo dawać i jeszcze wódkę stawiać bo na trzeźwo to się można zrzygać na sam widok. Zagrzybiałe, pomarszczone, stare pruchna.

 
Olo12
+2

3 pasudy są codziennie. Swoją drogą zastanawia mnie czy ten alfons co je zaprasza to oczu nie ma? Czy naprawdę nie ma w Bułgarii ładniejszych kobiet które chcą w pl robić w tym zawodzie. U nas w Opolu przy drogach są teraz z pewnością najbrzydsze kobiety z całej Polski. Stare baby takie jak Corsa i gaga a do tego jeszcze te 3 brzydale że strzeleckiej.

 
Mlodykurwiarz
0

Obie czarno włose, jedna około 40 a druga około 30 , ta starsza brzydka a ta młodsza w miarę. Jedna przed przystankiem a druga za, obie na wjazdach do lasu. Kto widział niech potwierdzi.