Komentarze  dodaj komentarz
 
sutener
0

stoji w dczien ale ona tu juz byla tylko miala przerwe nie jest nowa fakt niezbyt ladna kto to rucha? jakies dzatki chyba i tirowcy jej alf powinien ją sprzedac za skrzynke wódki

 
Pinior
0

Najwięcej qurw jest na ul. koszyka w Opolu, a także na Zaodrzu, Malince i zwm-ie. Wynajmują mieszkania w blokach i się ruchają za naszymi ścianami mieszkań... DLACZEGO SPÓŁDZIELNIE MIESZKAŃCÓW NIE WALCZĄ Z QURWO OSIEDLAMI ?!!

 
lucky
0

wcześniej stała w innym miejscu, dziś była ubrana w czerwoną sukienkę chyba, i czarną kurtkę, wiem, że coś czerwonego było widać spot kurtki. Poleca ktoś jakąś na tej trasie?

 
Drwal
0

W niedziele 12 maja stala jedna, ale jakas taka gruba w mini i ciagle gadala przez telefon. W sumie to naliczylem tylko 4. 1 na wylotówce, 1 na krzesełku z gazeta i 2 na skrecie na falmirowice.

 
kimbex
0

myslalem ze ta knajpa za zjazdem na Falmirowice a przed Walidrogami ...ale tamto to tylko gryll wiec nie tego ;) Na calej trasie te same dziweczki nic nowego :( dzis kronżyłem i spalilem 5 litrow gazu niepoczebnie

 
Drwal
0

Dzisiaj w godzinach miedzy 11 a 11:30 na trasie od ronda do walidróg stało łacznie po obu stronach 9 dziewczyn. 1 czarna jak sie skreca na maline, 1 ruda chyba byla zajeta bo w krzakach jak sie jedzie na strzelnice stalo auto, 1 na skrecie na Suchy bór, 1 kawałek dalej na krzesełku, 2 na skrecie na falmirowice, 1 przed samymi walidrogami, i po 1 z kazdej strony przystankach autobusowych.

 
pawel
0

tez potwierdzam co pisza Garus i Krzysiek nizej ... bylem u tej Ani w zeszlym roku jak stala jeszcze za Dąbrową. Dokladnie to co piszecie beznadziejna kurwa ... sposob w jaki robi laske (a raczej jak nie robi) to szczyt amatorswa !! teraz widze ze ta kurwa stoi na tej trasie co pare dni w innym miejscu udjac nowa.... Niby Polka, długie czarne, własy, twarz czarownicy, lekko przygarbiona, zwykle gada przez telefon.... no i głucha. Żenada !!!

 
krzysiek
0

Witam panowie .Przed samym rondem po prawej stronie wlatując do Opola stoi ciemnowłosa Polka.Przeszczegam was panowie nie korzystajcie z jej usług poniewarz jest daremna .Nie potrafi zrobic loda ,pogania i tylko ręką stara się odwalić robotę .Jest to najgorsza dziewczyna u której byłem .Ciekawi mnie kiedy ktoś ją znokautuje za takie podejście do tego za co dostaje kasę .