na łuku przy zjeździe do lasu
Bułgarka ,nie grymasi ,ogólnie fajny lodzik
Brak zdjęć
dodaj zdjęcie miejsca
Bułgarka ,nie grymasi ,ogólnie fajny lodzik
A w jakie dni tam stoi?
poprostu zajebista dzaga
Widzialem tam mlodziutka rumunke ubrana zaje biscie i ladniutka ale sie ni zatrzymywalem
220/godzina w Kaczorowie
czesc mam pytanie był ktos w kaczorowie w klubie jakie maja ceny.
a jak teraz ?jest tam jeszcze?
Robi loda fajnie 50 wola :)
kobitka mila bez problemowa lodzik exrta