Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Onufry
0

Ta blondyna w czerwonej mini to Bułgarka z zeszłego roku, w zeszłym roku była farbowana na rudo, druga to jakaś nowa, ale obydwie całkiem niezłe jak na bułgarki. Kawałek dalej w stronę Bolkowa stoi coś nowego ale nie zdążyłem się przyjrzeć.

 
clio
0

Dzisiaj stała młoda dziewczyna w jasnej sukience i kapeluszu. Nawet ładna. Ktoś wie, czy warto skorzystać, bo dziś nie mogłem przetestować. Warto do niej zajechać?

Zaloguj / zarejestruj