koło ronda
Coś tam stało
Coś tam stało
Hej jest tam dzisiaj ?
@Adix1111x: tak
@Juli:do której?
@Juli: Hej jesteś dziś ?
@Wietek757: tak yestem
@Juli: a jutro od której jesteś ?
@Juli: jesteś dzisiaj?
@Juli: Hej jesteś dzisiaj
@Juli: jesteś dziś?
@Juli: jesteś chętna na lodzika z połykiem 200 zł z dojazdem nowy Tomyśl
Nowy Tomyśl stacja BP spotkam się z konkretną panią na lodzika w ciężarówce
Hej jest ktoś dzisiaj ?
hej jest ktoś?
Jest jakaś mobilna pani chętna podjechać na BP? Dużym stoję
Do której stoi ?
Jest ktoś dzisiaj?
stoi cos ?
Są tam jakieś fajne dziewczyny ?
Ta na rondzie koło Tomyśl swieta
Żadnej ładnej, godnej uwagi od ronda do prawie Pniew, ta sama ekipa od chyba ponad miesiąca. Mam nadzieję że od kwietnia trafią chociaż do nas te 2 czarnowłose zgrabne, te co roku tu przyjeżdżają do jesieni, bo bida jest.
@RasowyQtas: a dupczasta z Trzebawia była ?ta co stoi przy lesie bliżej stacji paliw
@wojtas90suko: stoi ta z wielką dupą,i jeszcze 2 inne ale żadnych ciekawych dupeczek tam nie ma,sam odrzut raczej
@RasowyQtas: to prawda,te 2 czarnule były zajebiste, chociaż ładne z wyglądu, dmuchałem je na zmianę cały sezon 😃😆, może przyjadą w tym roku tez,ale trzeba będzie inne miejsce ogarnąć niż ten lasek bo nie chce mi się więcej mandatów płacić,,,,
Do ktorej stoi?
szkoda że ta sama ekipa od ronda aż po podrzewie przez lwówek
Hej jesteś dzisiaj
Czy jakaś mobilna pani na lodzika? Stoję na stacji BP w Towym Tomyślu
Hej Skarbie, jesteś dzisiaj?
Czy będziesz dziś ma cudna blondyneczko?
Stoi może jakaś pani dziś???
Jest jakaś dziewczyna ?
Stoi jeszcze tam jakaś pani ?
Stoi coś?
aktualne miejsce ?
Nic nie warta . Zostawić w lesie i jechać w chuj
@Vragg92: 😆😆😆😆
@Vragg92: uzasadnij ? jakie ona ma na bez ubioru proporcje jeżeli chodzi o piersi/tyłek no i brzoskwinkę ?
@wojtas90suko: wali jej z cipy jak się wypnie,w zeszłym roku zenujaca akcjaod tyłu pod drzewem, nawet mi stanąć nie chciał, poprostu mówię huj z tą stówą,obróciłem się spodnie na dupe i poszedł huj,a ten śmierdziel zaczął coś pierdolic do siebie stojąc z gaciami do kostek, nie wiem co mi wtedy odjebało żeby tego kocmolucha pojechać 🤣🤣
Czy dziś można zajechać?
Witajcie,dyoja dzisiaj w okolicy??
Jest cos ??
Ma ktoś namiary do jakieś dupeczki
Pan od K. Dziś niestety nie będzie 😐
Jakaś ja loda teraz
Stoi cos??