koło ronda
Coś tam stało
Coś tam stało
Na parkingu leśnym przy rondzie na Bolewice stoi blondyneczka, cudownie ssie kutasa, ja byłem wniebowzięty. Kolejny raz biorę ja na sex. Co prawda drogo 100 za loda 150 za sex i loda. Ale panowie , 100 za takiego loda ? Dałbym nawet 200
@Ghostrider: serio stoi czy zamieszanie sztuczne robisz ?
@wojtas90suko: pewnie pisze o tej starej co stoi tam juz od zeszłego roku
na dzień 26.06.2023 stała jedna przy rondzie bolewicko, w stronę swiebodzina pustynia, od ronda w stronę opalenicy i grodziska pustynia, niedobitki są przy grońsku parking leśny, zgierzynka, hajduczek za chełmnem, a luboszem w lesie na józefowo i dalej pustynia..... !!!
Kutix opisz je jak wyglądają
@Wojtass1321: Nic tam nie stoi, przed chwilą byłem. Jedynie przed bolewicami stoją dwie dziewczyny, czego jedna ruda stała za McDonald's
@Artur91: oprócz tej rudej ta druga ciekawa jakaś?
@PanZ: Szczerze mówiąc nie wiem, nie zjeżdżałem dlatego że była z ruda, więc pewnie ich cennik zaczyna się od 100zł, także ja dziękuje.
@Artur91: widziałem, mala gruba i brzydka, nic w okolicy nie ma ciekawego
@PanZ: Ja w tej chwili jeżdżę na wysogotowo. Tam jest polka, cennik 50/70/100 i z jej usług jestem bardzo zadowolony.
Ale maszyny rzeźnia nowe ślicznotki
na dzień 10.05.2023 pustynia... nie wiadomo czymu ani gdzie wciąkły...
stoi coś jeszcze w tym miejscu?
Ta mala nie chce podbic do auta bo jej sie nie chce laski nie lubi a sexu dzisiaj nie ma ochoty i wysyla ta gruba a ta za loda wola 100 masakra. Pojechałem na Tomysl i za 150 godzinke miałem w pokoju z babka. O wiele lepsza opcja
Stoi tutaj coś? Albo znacie jakąś inną miejscówkę?
Panowie co wartego teraz w tej okolicy?
ktoś wie czemu ta dziewczyna raz podchodzi do auta a raz nie zwraca w ogóle uwagi?
Jak tam sytuacja w okolicy ,warto jechać czy niezbyt . Która najlepsza nie koniecznie tutaj bo chyba w strone Lwówka też stoja. Dajcie znać dzięki.
100 za loda wolaja
Dzisiaj jest tu w czym zatopić kutasa ? Bo nie wiem czy warto jechać
Mała bułgarska daje anal
Siemka jak sytuacja przy Tomyślu? Dzieje się coś?
siemka szwagry, ale dupeczki stoją przy rondzie w stronę autostrady po prawej, normalnie jak jakieś azjatki wyglądają, niestety nie byłem...
@squirter: Jakie godziny?
@wojtas90suko: aaa własnie, z reguły między 10 a 16, 17, ale ostatnio pusto i nie widziałem żadnej...
Fajna Rumunka bardzo miła polecam
Siemka, jak sytuacja dziś od ronda do Gronska?
Polecacie ta obok ronda?
Panna koło ronda z wyglądu Ok, co do serwisu to od razu proponuję komplet za 100, ogólnie serwis słaby, na raz Ok ale bez szału
@Tomxxx: ładna jest ??
@Tomxxx: jaki tyłek i piersi ?
@Ziommas: ogólnie nie jest najgorsza z wyglądu
Dzisiaj będą panny działały
Szwagry która jest najładniejsza wtych okolicach
@Marasak: przeczytaj temat Pniewy na zatoczce naprzeciw baru u Beti - i tam się udaj, będzie Pan zadowolony ;)
@PanZ: szwagier zrobilemmdzis rekonesans ale wszystkie jakieś takie małe kulki. Nigdzie nie widziałem tej w fioletowych włosach. Kojarzysz może gdzie stoi?
@Bruno232: stała inna zamiast tej fioletowej, fajna zgrabna, szczupla i w miarę wysoka, jest tu ogólnie od niedawna, w sobotę stala
@PanZ: na przeciwko baru u beti stała taka czarna wyższa o tej mówisz? Lepsza od tej we fioletowych włosach? Bo na nią polowalem
@Bruno323: tak, o tej właśnie mówiłem, wg mnie jedna z najlepszych w okolicy
@Bruno323: z buta można sie z nią przejść do lasku, jak Ci sie wypnie to odrazu będziesz wiedział ze żyjesz, ostatnio tak ja sponiewierałem ze się prawie przewracała ;) ale reagowała śmiechem i fajnie dupą krecila i cała akcja za 5 dyszek, muszę ja koniecznie odwiedzić w najbliższym czasie i to nie raz..
Szwagry będę jutro w tych stronach? Jaka polecacie w okolicy pniew? Najlepiej młoda szczupła z fajnymi nogami
Siema jak tam jest ta rakieta ?
Stoi coś dzisiaj ?
Ktoś coś więcej się wypowie na temat tego kurestwa warto jechać atrakcyjna ,młoda ???
@XxxOn: Podobno zgadza się tylkona komplet :-(
Co tam Panowie takie konkretne scierwo się pojawiło ????
Dziś ubrana mega, ruch miała, ze nie szło się dopchać. Ładna sucz
@NowyNT: z wyglądu faktycznie kusi, może niech ktoś napisze jak z akcją u niej teraz? Jak miejscowka itp, czy nie wali w huja jak inne tylko szybko i na odpierdol jak kase weźmie do ręki, bo to chyba teraz najladniesza sucz w okolicy
Dziś ta kurewka obok ronda niezle sie prezentuje, mini obcisla ze dupke widac ale co z tego jak serwis kiepski, odpuscilem bo wcześniej jaja opróżnić bylem u tej malolaty obok zajazdu u Beti, szybka akcja od tyłu za 100pln fajna dupka i cipka, dziewczyna tez ladna taka typowa suczka
@PanZ: Byłeś u tej pofarbowanej naprzeciwko baru, co jakiś czas temu ją opisywałeś czy tam kawałek dalej przy tej krzyżówce?
@MotoJan43: ta farbowana, na jeden raz może być
@PanZ: tyle razy tam jechałem obok i nigdy nikogo nie widziałem to w jakich godzinach oraz dniach można ją spotkać bo tej dupki sam jestem ciekawy nie będę ukrywać
@wojtas90suko: wczoraj byłem ok południa, myślę że nie stoi dłużej niz do 16stej godziny
Stoi coś dzisiaj