DK 15 między Gronowem a Wielką Łąką
Widziałem piękną czarnulkę w lesie w połowie drogi między Gronowem a Wielką Łąką stała w Sobotę ok 13
Widziałem piękną czarnulkę w lesie w połowie drogi między Gronowem a Wielką Łąką stała w Sobotę ok 13
Czy coś w sobotę bedzie
W jaki dni stoją i godziny
wie ktoś kiedy stoją? jakiekolwiek?
@Wabrzeznookolice: ile bierze
@Kici_: 100 lodzik ale tylko w gumce robi.
@Kierowca22: a sex ile
Jakie ceny mają
Jest coś dziś na trasie
Wczoraj widziałem że stała dość młoda szczupła Rumunka, ktoś był? Warto?
@mlodyxxc: w którym miejscu stoi
@Ndjdnddhjj: jak jedziesz od Torunia to na tym łuku po prawej strony stoi w tym wjeździe do lasu, dziś też stała o17:40 widziałem całkiem fajną
@mlodyxxc: wiadomo ile bierze
Nadal pustka?
@Lolooo999: co jadę to pusto Ziom
@Arkowski: dziękuję
Jeżdżę co dziennie i nic nie ma a bym też skorzystał
Siema , stoi już.?
Jest coś
Ktoś coś dziś widział? Jest jakaś pani?
Bywa tu coś ?
Stoi coś
Jest cos
Stała ostatnio. Jakaś nowa. W niedziele
Stoi jakiś ssak?
Siemka koledzy , stoi jakas?
Blondi narazie nie ma tylko ta stara ochydna wiedżma czarna
@Kondonowicz: właśnie wiem że nie ma .. nie wiesz może czy się jeszcze wogole tu pojawi .?
Bedzie jakaś dziś
@Nikodem12: Gruby czarny ochydny wieloryb
Wie ktoś gdzie stoi ta blondi co czasami turbo bywała?
Soja tam panienki ? Czy może mam ustać transuka
Dziś stoi tylko ciemna Bułgarka, kto wie jaki ona cennik
Bedzie jakaś dziś ;P
Stoi dziś ta gruba.
Jest jakiś ssak?
Czarna Gruba Bułgara Lòd katastrofa i mòwi że bierze 500 za loda. Omijajcie z daleka tą babę
Ma ktoś namiar na tą blondi co stała? Lub wie gdzie stoi?
Stoi ta czarna Bułgara
To nie Monika czasem w nowego dworu??
Blondi jest boska <3