Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Pawlooo
0

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy dziś stoi panienka czy będzie stała. Podjechał bym do niej ale mam daleko i nie chciał bym jechać w ciemno. Z góry dziękuję za odpowiedź.

 
Wariat2
0

Panowie, bardzo szczupła Bułgaria wróciła, byłem u niej dzisiaj, ceny 50, 70, 100zł. Dupcia mały orzech, najmniejszy w Polsce:)))

 
Wariat2
0

Czołem Chłopy, pytanie do Was, kto widział niech napisze jaką figurę ma ów nowa niewiasta? Tylko konkrety proszę;) Czy jest taka szczupła jak ta kiedyś czy gruba jak ta ostatnio?

Zaloguj / zarejestruj