Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
koko
0

ostatnio po 17 przyjezdza tam jakas kurwa takim czarnym vanem citroen albo perzot rozklada sie kolo wielkiej pisanki :)

 
Iveco
0

No dokładnie w dupach sie nie którym poprzewracało mydli ze jest gwiazda porno i kasuje jak pojebana lepiej trochę dorzucić i isc na mieszkaniowe przynajmniej jest komfort :)

 
kutas
0

100 moze byc za poł godziny czemu nie w brew pozorom w buerdlu czy na mieszkaniu nie ma drogich kurw...te z ulicy cenia sie jak gwiazdy a to najniższa liga

 
Iveco
0

Moze juz ich po prostu nie ma bo jest zimno czesto tez je widywalem juz od 14-15 trzeba po prostu trafic a nie wiecie panowie o co chodzi z battelfayem??? Jak przejeżdżam jest napis 100 co stówa za sex e burdelu cos tanio nie??

 
PAKO
0

gdzie stoją w Opolu po godz.21. , kiedyś stały jeszcze przy wylocie z Opola przy zajezdzie ,,U dziadka ,, teraz tam cisza jak w calym mieście.

 
adam
0

ale pasztety tam stoja same grubasy, te dziwki chyba maja po 40 lat daja dupy za 20-30 zł ? pewnie bo nikt tego nie chce walic

Zaloguj / zarejestruj