Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
PAKO
0

co z tego ze stały pały i pilnowały . Wsiada do auta i jade z nią nawet na parking Mc- Donalda. mam ciemnie szyby z boku i z tylu wiec robię co chcę , nawet to dodaje troche ..pikanteri jak ludzie obok mojego auta chodzą a ona mi robi laskę ! Polecam ! ..., JABAĆ PSY !!!

 
Patryk_Jaki
0

Dzisiaj pały stały w nieoznakowanym Opelu Insignia OKR 15KP zweszyli ze kurwy tu stojom i przybyli po swoją dole i podupić za darmo !

Zaloguj / zarejestruj