Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
bejca
+1

My parka będziemy jechać od stalowej woli na Dynów, jakiś pan chętny się spotkać po drodze może mop Podgórze oboje ok 40 pani szczupła ja też jeśli jesteś konkretny i realny pisz,po 15

 
ChudyDick
+4

Siemano, widzialem dzisiaj stara z reklamówka na mikołaja ale gdzies mi uciekła, jakby ja ktos zlokalizowal prosze o info

Zaloguj / zarejestruj