Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
misternickolas
+5

@Buli: raczej tutaj nic ulicznego nie ma od dawna. Na ul. Świętego Mikołaja i w okolicach sądu przy Piłsudskiego czasami pojawia się blondyna z reklamówką. Ostatnio stała w maseczce i paliła cygara :) Kiedyś było tego więcej... Jedna laska chodziła o kulach bo miała nogę w gipsie i jak wchodziła do auta, żeby zrobić laskę, to kule zostawiała na zewnątrz samochodu....to są jaja, miasto wojewódzkie a kurwy kulawe chodzą :)

 
Ruchalemja2002
0

Stala z taka drugą ciemną niską, tez chyba tam pracuje bo widzialem je razem juz pare razy. Nastepnym razem ide do tej drugiej

Zaloguj / zarejestruj