Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Niko
0

Nikt wam nie da namiary bo ta laska tam nie stoi, ktoś ma urojenia i dalej tak się ciągnie tak jak i te dajki w Bielsku. To za małe dziury ze by panny się zagniezdzily. A jak jakaś się pożarze to ogłoszenie na każdym portalu będzie.

 
lars
0

To dla czego taka tajemnicza i namiaru nie ma na nią, nigdzie się nie ogłasza. Jak była ubrana, stała sama czy w aucie?

Zaloguj / zarejestruj