Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
lars
0

Chyba ktoś sobie żarty robi albo dziewczyna się umawia i wychodzi na spotkanie bo stać to nie stoi i nie czeka na klienta.

 
LordLuk
0

Panowie , ta panna to stoi w tym miejscu , w jakich godzinach, a może jest tam w tedy jak się umówi ? Ma ktoś jakiś kontakt do niej? Chciałem skożystać, pojechałem a tu nikogo ani widu ani słychu.

 
xxx123
0

nie ma tam żadnej divy i nigdy nie będzie! przestańcie ludzi walić w Ciula! dzis też byłem około 11 i o 15. brak paszkwila

Zaloguj / zarejestruj