Komentarze  dodaj komentarz
 
Rudakitka
0

@Maly6: masz malego ptaszka czy ptasi móżdżek? Przepraszam pana który przyjechał na darmo. Nie napisalysmy że wyjątkowo dzis nas nie bylo. Zapraszamy od jutra do czwartku.

 
Czarnaa80
0

@matttt: wiec masz pecha pajacu bo w las niechodze na jebanie A jeśli chcesz mi zajebac opinie to masz pecha Musisz być zaś kolejnym przydupasem koleżanki pewnie za darmo ci obciagnie bo hujowo zarabia Ehhh szkoda odpisywać Ale niektórzy takie ściemy wała ze pożal się boze Miłego wieczorku

 
fbg
-1

@Czarnaa80: witam Cię Słonko, byłem u Ciebie już kilka razy, i powiem, że znasz się na rzeczy jak mało kto..... Małe pytanko mam, głębokie gardło jest możliwe u Ciebie?

 
Maki11
0

@fbg: no istne gwiazdki porno, skończcie sobie same komenty pisać bo aż w oczy razi, jedna gruba tłusta a druga bez zęba, lepiej jechać na 88 Milena zajebista dupa przy zjeździe na Biskupice, możecie się przy niej schować obydwie

 
Maki11
+1

@Bag: jadąc z Bytomia na gliwice dk88 zjazd na Zabrze Biskupice, szczupła z zajebistym dupskiem, czarna nie jestem Bułgarem, gdyż jak widzisz dobrze władam po Polsku, jak byś tak tamtemu Alfonsowi napisała to pewnie nie miałabyś lekko tak podejrzewam :)