Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Ruchaacz123
0

@GGGGG: Też bym chętnie zdobył nr bo tam na jej miejscówkę ni chuja nie wjadę niskim autem a może by mogła ustawić się w innym miejscu 😄

 
Lucer
-1

Witam, koledzy orientuje się ktoś co teraz stoi pod Mińskiem? Jutro wracam do Mińska i mam chęć się wybrać w sobotę, widuje ktoś ostatnio ta starszą blondyne z peugeota srebrnego 307 ? Czy jest może coś innego ciekawego do sprawdzenia? Z góry dzięki za info

 
Podroznik78
-1

Hej. Dzis miałem przyjemność zachaczyc o ruda. Babeczka bbw miła i sympatyczna. Wzięłem loda bez gumy 120zl powiem Wam ze jestem w wielkim szoku co ta dziewczyna wyrabia mimo swoich kształtów jest mega zwinna. Pozwala na dociskanie i nie oczekuje doplat. Także polecam w 100% no i przede wszystkim Polka bo ciezko na tej trasie spotkac Polska dziewczynę. Napewno zajadę jesli bede w tych stronach. Ps od poniedziałku jest również na tirescie tak mówiła do 20

Zaloguj / zarejestruj