Komentarze dodaj komentarz
 
Lukas298
0

Dwa pytania. Dziś byłem na rozeznaniu i całkiem ładnie sie zaprezentowały dwie panie. Pierwsza wylot z kołbieli w stronę minska, młoda raczej bułgaria przy kapliczce a druga przy mostku przed światlami w zamieniu blondyna duży cyc. Ktoś podpowie jakie divy maja serwis i ceny?

 
Ringo
-1

Dziś zajechałem do tej co stoi w stronę Mińska przed fotoradarem około 800 metrów. Fajna nowa, jakiś czas temu byłem i za łaskę chciała 70 więc spoko. A dziś ona krzyknęła 150 za sex i 100 za laske. No chyba je pojebało, laska w jej wykonaniu była 5/10 więc się nie skusiłem na nią. Jakie z nią macie doświadczenie i czy każdemu mówi że ma takie ceny.

 
Bolek98
+1

@Ringo: Zapewne mówisz o takiej czarnulce Bułgaria zapewne, obok niej kręci się taka brzydka i robi za tłumacza. One obie wieczorem stoją na wspólnej pod Hamptonem w Warszawie i z tamtąd takie ceny. 150 to nawet nie lekka przesada. Ale niestety paru tam ją nauczyło że może tyle brać i teraz są efekty.

 
Eris1
0

@Longer: jak może być na swoim miejscu jak koło Tirestu za światłami w stronę kolbieli nie ma już jej dwa miesiące .. to gdzie ona teraz jest? Dobra Laske robiła bez gumy

 
TomsonTomson
-1

@Eris1: Szwagier, Tobie chodzi o blondyneczje Bulgareczke, taka szczuplejsza, dwadziesciapare lat, sredniego wzrostu. Ciasna, robila bardzo dobrego lodzika, bez raczek, no nie? To ona stala na DK 50 tylko kilka dni, gdzies w pazdzierniku/listopadzie. Potem - przeniosla sie na 631, na łuku drogi, pomiedzy stra droga nr 8 a nowa ekspresowka s 8. To ta, co tam praktycznie na widoku dawala ;D Bardzo dobra byla :))

 
Eris1
-1

Szwagry zostawcie swoją opinie na temat Lach Co stoją ... powiem wam ze najlepsza jest Anka Na nieporecie na michalickiej ale nikt nie Robi tak dobrze laski jak ta za tirestem przed betonowym płotem która przyjeżdża golfem IV .. No jebana tak Ciągnie ze to poezja !!! Zawsze można dojść przy Lasce jak to się ZADKO zdarza !!! Jest w Tym najlepsza .. dobra tez jest ta co się ładnie ubiera co stała koło barierek w mini a teraz stoi na przeciw wyjazdu z Józefowa koło przystanku za tirestem po prawej stronie w stronę Minska . Cipka ogolona Ciało jak u 25latki zadbane nie pogania ... może nie jest najlepsza w Tym co robi ale jak jej dziś zajebalem w Cipsko to myślałem ze zejdzie !!! Jęczała jak dziewica .. skończyłem na lodzie podczas którego ściągnąłem gumę a ona mówi ze nie ... a ja mówię dawaj Suko to zaczęła mi tak walić konia między moimi nogami na waleta jedna ręka waliła a druga miziala po jajkach tak jej kazałem .. nie pozwoliła spuścić się do buzi ale tak jej się zalałem na Cycki stanik ze troszkę się Darła ze ja zalałem 😆 ogólnie polecam . Cipka Najładniejsza na trasie ale z twarzy nie ma rewelki. Ciało najładniejsze

 
Burg
-1

@Eris1: jak polecam 2 blondynki polki co stoją przed ostatnimi światłami w stronę Mińska po prawej stronie, one jakos na zmianę chyba są bo nigdy obu nie spotkałem. Szczupła laskę perfekcyjnie robi , powoli i dokładnie, nie pogania, grubsza w okularach też fajnie robi ale ma dodatkowy atut że cycki wywala na wierzch , można w trakcie pomacac. Cena loda standard 50 zł.

 
Dinsdeayle
-3

@Burg: a ta mała blondynka naprzeciwko tego gruzowiska za Rudzienkiem,drobniutka z ciasna cipka,polecam,fajnie pojekuje naturalnie ,stoi jeszcze ? Co do blondynek Polek,ja akurat jak na złe trafiam obie,a Moniki nie chce wkurwic :D ,aczkolwiek okularnoca kusi ;)

 
Eris1
0

@Dinsdeayle: Ta o która pytasz już nie stoi ponad miesiąc ... czy ktoś wie gdzie można ja spotkać ? Co się z nią dzieje ? jeździła srebrna Honda Rej PSL coś takiego

Zaloguj / zarejestruj