trasa 50
przed wlotem do mińska na 50 od kołbieli
przed wlotem do mińska na 50 od kołbieli
samanti wyslij mi swoje fotki bo nie wiem czy opłaca mi sie jechac 100km na [mail]
Wczoraj jadać około 12 z Mińska do Góry Ka... i za chwilę wracając nie widziałem żadnej dziewczyny,czy one nie stoją w soboty?
To te dzieczyny stoją tam same. Czy alfons czeka gdzies w lesie?
sex 60, laska 50, komplet 100
Jaki cennik tam na mińsku? Sex, pakiet za ile?
Czy was pojebało? Nikt nie pisał że ma jakies fotki, a tu kolejka się ustawia nie wiadomo dokąd. Skończcie z tym.
ja tez chce fotki : [mail]
ja też poprosze odeśle swoje :) [mail]
jak macie to i ja bym zerknoł [mail]
tez bym poprosil :) [mail]
ma ktos te fotki ?
Ma ktoś jakieś fotki Panienek to niech podeśle [mail]
koledzy mozecie mi powiedziec czy zimowa pora tez stoja? jaktak to wjakichgodzinach
byłem u takiej rudej szczuplej Kasi stoi na zamieniu zajebiscie robi laskę.Żadna tak nie robi jak ona.za 50 laska z guma a za sto bez.ale naprawdę.Polecam
która jest najładniejsza i najlepsza?
Moniczka daj do siebie namiar:)
jaki cennik koledzy?
złapałam jakiegoś syfa. na razie nie pracuje ale wracam za parę tygodni. Do zobaczenia x
najlepsza jest asia [nr]
Monika czy jesteś tą młodą blondi?
moniczka a umawiasz sie wieczorami?
dzieki stoje prawie cały czas dla wiadomości
W jakie dni i w jakich godzinach stoi?
no zajebista
stoja mze ubrane w futerka ?
fajniutka monika 21 lat polecam
Monika jesteś super:)