Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
zielony
0

Wczoraj jadać około 12 z Mińska do Góry Ka... i za chwilę wracając nie widziałem żadnej dziewczyny,czy one nie stoją w soboty?

Zaloguj / zarejestruj