Gutowiec
Parę sztuk, po obu stronach. Najczęściej urody bułgarskiej.
Parę sztuk, po obu stronach. Najczęściej urody bułgarskiej.
I co jest, czy to taki yeti, że niby ktoś widział, ale nikt nie ruchał
I jak tam stoi jakaś nowa oprócz tej bułgarki?
Gdzie ona stoi dokładnie
@Kici_: jade zobaczyc
@Mmmm111: to daj znać ok
@Mmmm111: zrób zdjęcie gdzie stoi
@Kici_: stoi tam gdzie od lat stoi ta blondyna bułgarska. Dzisiaj stały razem. Czarna, mocne nogi, ryja nie widziałem bo tyłem stała. Między czerskiem a gutowcem na parkingu leśnym.
Od dwoch dni stoi czarnulka, mowi ze wloszka.Lodzik 100, full 150-200.
@Scrodge: fajna?
Nikogo tu nie ma juz.
Stoi jedna przy parkingu lesnym po prawej stronie jak leci się na Chojnice
Nadal ta sama Pani? Jaki ma cennik i umiejętności?
@Szwagier350: 70 sex
Siema. Jest tam coś nowego na trasie ?
Znajdzie się jakaś kobieta w okolicach Czerska lub w samym czersku? A może ktoś coś wie gdzie na stacjach krążą jakieś panny może port Jeziorki może tam coś się dzieje dajcie info
Siemanko stoi jakis dziewczyny?
@Siemankoo: Po jakiemu to ?
Dalej ta sama Blondi tam stoi?
Niezmiennie cały czas ta sama ( niestety)
Jak tam pany zmieniło się coś w rejonie czy dalej lipa ?
Ta stara tylkooo
Jest coś dzisiaj
Kupa
W niedzielę stała
Jak tam sytuacja stoja laski jakies ?
@Xgoscx: dołanczam się do pytania ,ktos cos wie i napisze czy nikt nic nie wie i nie napisze?
@Wojtaszek1: ja pytam w kółko i albo ktoś wie i nie napisze, albo nikt nie wie i też nie napisze
@Rumun666: Jeździłem ostatnio kilka dni z rzędu i stała tylko ta niezbyt ładna co tak tańczy bezzębna z ukraińskim akcentem
@Xgoscx: ostatnio w ciągu tygodnia w pobliskich miejscach stoi chłopak. Max 28 lat jakoś. Ale dobrze robi to co powinna kobieta.
@55Tomek55: tak. Kojarzę, że jest tam tylko ten podstarzały bazyl
@Miroslaw88: jak go znaleźć ?:) na lodzika albo bzykanko ?
Szwagry gdzie trzeba jechać najbliżej aby znaleźć jakąś fajną panią? Podpowie ktoś? Miłego.
Są jakieś nowe Panie?
Są jakieś panienki w Czersku oprócz starej bułgary?
@Nocnyyy: nikt nic nie pisze ,jest ta stara tylko brzydka innych nie ma a szkoda że nie ma
Jest coś?
Są jakieś nowe, czy tylko ten podstarzały chudzielec?
Witajcie Szwagry👋 Są nowe Panienki na trasie?
Słyszałem że coś pojawiło się nowego to prawda?
Można opisać dokładne miejsce gdzie stoi w gutowcu? I w jakie dni i o której
Jechał ktoś moze coś widzial?
Stoi ktos jeszcze?
Są jakieś ssaki?
Jak sytuacja ? Jest coś? Monia stoji koło zjazd na wwislki lubień trasa Grudziądz Gdańsk to prawda nie ma lepszej