Gutowiec
Parę sztuk, po obu stronach. Najczęściej urody bułgarskiej.
Parę sztuk, po obu stronach. Najczęściej urody bułgarskiej.
Jak tam stoją jakieś panny ?
@Crazyboy: tak. Cudne, nietuzinkowe. Idealne❤
@On123: czyli pewno ta stara tylko jest , ona to jest Cudna hee😂🤣
@Crazyboy: przecież tam nic innego nigdy nie stoi. A co chwilę ktoś pyta o to samo.
Stoją jakieś panie?
Dołączam się do pytania czy jest więcej takich filmików
Mozna w Internecie znaleźć filmik kilku minutowy jak koles jedną zapina z tych ukrainek od tylu:)
@On123: daj link
@On123: napisz gdzie tego szukac
@Szybaaa: wpisz w google "mlody wsiok zapina prostytutke". Pierwsze 2 wyniki co wyskocza to jest u nas pod gutowcem :)
@On123: Haha, dobra akcja ;D Rzeczywiscie, fajny film ;D Dzieki! :)
@On123: jest więcej takich filmików?
Coś dziś stoi ?
ktoś kiedyś nagrywał te Panie?
Stoja jakieś panie ?
Stoją dzisiaj ktoś coś wie?
Stoja jakies panie ??
Siema. Stoi dzisiaj jakaś ?
sw855 to daj namiary na to mlodo ok
A co z tymi ukrainkami nie tak
O 10:40 Kawałek przed Gutowcem w stronę Chojnic stały razem dwie sztuki. Jedna wysoka blondi druga niższa ciemna
@Ruchacz3000: Dodaj ze blondi to 50 letnia zmodyfikowana genetycznie ukrainka . Okropna. A ta niższa to stara grupa raszpla tez Ukraina. Zdecydowanie odradzam.
@On123: kiedyś Monika tam stała, jest jeszcze?
@przemek: Monika stała dalej. Na skręcie woziwoda. Rok juz jej nie ma na pewno.
witam stoi jakas polka tam
Stoja teraz ??
Jest dziś jakaś?
Gdzie jest Monika ze skrzyżowania na Woziwode?
Te które stoją, to paszczury że aż strach
Stoją dzisiaj jakieś Panienki?
Juz dawno nie.
@On123: a wiesz może gdzie jest, albi masz do Niej kontakt?
@On123: masz kontakt z jakąś panią
Były 2 na parkingu za Gutowcem
Stoją dzisiaj
Mam do niej numer z zeszłego roku. Ale tu nie podam.
Monia stoi na skrecie na Woziwode?
Czytać nie potrafisz? Stoją 2 paszczury. Ciągle te same. Stare i brzydkie. Fuj.
Stoi tu coś?
Przejeżdzałem wczoraj ok 12 to stały 2 sztuki cały czas te same . Nic nowego niestety nie ma
Od której stoją?
Witam, stoją dzisiaj jakieś?
Witam,stoja dzisiaj?😊