Przystanek przed stadionem żużlowym

Ok 22:30 stały dwie panny na przystanku w mini. Kilka razy już je widziałem. Ktoś korzystał ? Stoją raczej w wieczornych godzinach

Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
recydywista
-3

@Asia: chodziło mu czy dasz poduczyć. Słuchaj jest akcja wyszedłem z pierdla 3 dni temu. 5 lat mi przyklejali, bo żonę na smyczy po podwórku peowadzalem. Chciałbym poprzednie sobie poruchac. Organizuje imprezę na moją czesc u mnie w domu. Będę ją i 4 moich kumpli. Wpadlabys na ruchanko. Każdy z nas porządnie by Cię wyruchał we wszystkie dziury. Place 500 zł

 
Killer
+5

@recydywista: Możesz ty dupe nastawić akoledzy będą cię ładować. W pierdlu byłeś to doświadczenie masz. 🤣

 
Tyson123
+4

Właśnie przejeżdżałem i stoi tylko jakiś muflon. Podejrzewam że to ta cała Asia bo często tam widać ją. Panowie pytanie mam, jakie wy kurwa musicie mieć brzydkie kobiety i być zdesperowani że dajecie kasę za ruchanie tej babki. Kurla przez takich desperatów takie prostytutki się cenią a gdybyście myśleli to więcej jak 50 za całość by nie brała bo nikt by nie dał. Kurwa porażka że się tak spuszczacie o niej.

Zaloguj / zarejestruj