Przystanek przed stadionem żużlowym
Ok 22:30 stały dwie panny na przystanku w mini. Kilka razy już je widziałem. Ktoś korzystał ? Stoją raczej w wieczornych godzinach
Ok 22:30 stały dwie panny na przystanku w mini. Kilka razy już je widziałem. Ktoś korzystał ? Stoją raczej w wieczornych godzinach
Jestem codziennie od 21 do 23 Zapraszam
Ktoras chetna zarobic jutro 15.09. Zapraszam do kontaktu
Dzisiaj jest coś
Asia jesteś dzisiaj?
Asia w jakich godzinach stoisz? I w jakie dni?
Ma ktoś kontakt do Asi
Asia będziesz w sobotę?
Jest ktoś dzisiaj jaka dziewczyna
Panowie stoi coś tam wieczorami ?
Hej czy Ty dziś będziesz??
Asia będziesz dzisiaj?
Ktoś że mną koleżankę na dwa zaraz ?
Halo pany czy Asia stoi? Wczoraj przejeżdżałem po 21 i było pusto. Jeśli stała to w jakich godzinach?
Szwagry ta starsza co wieczorami stoi to właśnie ta Asia?
Asia przyjmujesz jutro jak tak to od ktorej godziny
Nie mogę wejść w komentarze
Będzie ktoś dziś wieczorem
Jak się ubierasz Asiu? Tzn. Stoisz w mini, rajstopy i szpilki?
Ale te ceny co podałas dotyczą usług z gumą czy bez? Namiętne pocałunki też możliwe?
@Dafi12: laska może być bez sex tylko w gumie
Jestem do 23
Asia napisz jakie masz ceny obecnie i czy ubierasz rajstopki do pracy tutaj?
Dajcie namiar na tą dziewczynę po kropkach bo bez premium nie da się zobaczyć
Jestem do 23/24 godz
To gdzie stoją
Wiadomo gdzie stoją ?
Będziesz dzisiaj ?
Będziesz dzisiaj ?
Będziesz dzisiaj?
Kiedyś było tam fajnie, miło wspominam Honoratke z Ptasiej.
Halo szwagry stoi cos tam? Widze ze cicho tutaj