Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Michal
0

Mi stoi cala noc jak jest dobra laska I rucham cala noc a nic nie biore wiec te marne dwie godziny nie robia wrazenia . . . Cienizna dziewczynki

 
Jack
0

Okey ale chłopaki jak myślicie? Omijając te poniższe dziewczyny będą jakieś inne na stacji lub w okolicy jeszcze dzisiaj ?

 
bystry
0

Gramatyke Ania (Jebaka) masz w miare OK ale stylistykę zdania tragedia np. chyba miało być "jaki" a nie jakie i oraz "ze" a nie że. Brak sensu w zdaniach.

 
bystry
0

Trzeba być debilem żeby nie zauwazyc dziwnego zbiegu okoliczności i się nie polapac, ze zniknal Jebaka a nagle pojawila się Ania. Poza tym sposób pisania tych dwóch osob jest bardzo podobny do siebie tz Jebaka we wcześniejszych postach zawsze zwracal uwagę na polskie znaki ąęłż i użytkownki Ania rowniez to robi. Temat do przemyslenia dla forumowiczow.

Zaloguj / zarejestruj