Przed Niedrzwicą Dużą skręt na Kiełczewice Dolne
Wczoraj 09.06.2016 stały dwie sztuki. Jedna gruba ale dobrze ssała do końca. Ogólnie nic ciekawego, druga trochę ładniejsza. Kiedyś stała tam murzynka z dużymi cycami, która wpuszczała w anal.
Wczoraj 09.06.2016 stały dwie sztuki. Jedna gruba ale dobrze ssała do końca. Ogólnie nic ciekawego, druga trochę ładniejsza. Kiedyś stała tam murzynka z dużymi cycami, która wpuszczała w anal.
Jakies niezle te laski warto jechac ?
spoko. chyba ja zalicze jesli bedzie w przyszlym tygodniu, strasznie mnie jara ta dupeczka
Jeśli chcesz zapłacić 100 za 5 minut plus 50 za anal ?- to ok ale jak dla mnie to za krutko i za drogo nawet za tak fajną cipe Znam jedną co daje za30-40 a na [adres] znajdeza100 za godzine i możesz sie nieraz spuszczać kilka razy jeślitylko ci zdrowie pozwoli więc sam wybieraj piękna dupa czy piękne ruchańsko
no mi tez. warto podjechac do niej?
To nie jest ta młoda blądi Młodej nie ma w polsce bo nie odbiera telefonu Ta co teraz jest to ona tutaj już była ze dwa lata temu a potem stała w Radzyniu ale ostatnio tam ich policja ściga i wruciła na starą miejscówke Ona ma około46 lat jeżeli dobrze pamiętam choć ciałka mogłaby jejpozazdrościć niejedna nawet 18 tylko strasznie leniwa i pogania no i niewiele potargujesz ale i tak pała staje mi na samą myśl o niej
Dzisiaj była z tą stara mała blondynka ale nie mogłem zajechać. Niech się ktoś wypowie na temat tej młodej blondi czy warto. Jak narazie to jedna opinia negatywna. Kiedyś byłem u czarnej na loda i mogę polecić. Dobrze obciaga do samego końca. Nie ruchalem jej a ta Młoda blondi mam chęć bzyknac. Proszę o jakieś opinie o niej
Polecacie ta Młoda blond?
Polako czemu ja namawaiales? Nie chciała zarobić?
Czy dzisiaj stoją jakieś laski?
byłem kiedys ale nie rozumie nic po polsku a z zachowania była jak nacpana,poreszte pisza tu ze ma syfa i zrezygnowałem,lepiej se skóra ruszyc niz fujare po doktorach pokazywac
Masiunek rozumiem Czy czarna warta ruchac czy nie ? sprobowales juz?
Lazio,czarne ma włosy ale z pochodzenie chyba rumunka bo taka ciemniejsza
Masiunek czy ta kobieta czarna jest polecam?
dzis stała czarna z zebami krzywymi i taka czarna co kiedys dawno temu tam stała
Szwagry przyznajcie sie ktora daje w anal
O młodej blondi mówisz?
Nie warto jechac... szkoda 100 ta blondyna to porazka 3 dni na nia polowalem w koncu po amowach zgodzila sie pojsc lodzik to ruszanie reka i koncz bo juz koniec szkoda poeniedzy odebralem 50 i see you ... ostatni raz od dzis [adres] staly do 15
Jak dzis sytuacja ktora stoi ?
Dzisiaj jechałem 14:30 To tylko stara blond była. Myślałem że Młoda Blond będzie. Wczoraj o po 14 jeszcze byla. Byl ktoś o niej? Warto?
Stoja juz jakies bo nie wiem czy jechac ?
Do ktorej godziny stoja ?
Był ktoś u tej młodej blondi? Warto?
Młoda blondi wróciła. Była dzisiaj z tą stara
Stoi cos ?
DZIS OK 13,30 BYŁA MAŁA STARA
Brudasow wywiezli do ambasady do warszawy... nie ma nic
Stoja jakies dzis ?
To pewnie się pruła
Byla o 11
Stoi czarna dzisiaj?