Przed Niedrzwicą Dużą skręt na Kiełczewice Dolne
Wczoraj 09.06.2016 stały dwie sztuki. Jedna gruba ale dobrze ssała do końca. Ogólnie nic ciekawego, druga trochę ładniejsza. Kiedyś stała tam murzynka z dużymi cycami, która wpuszczała w anal.
Wczoraj 09.06.2016 stały dwie sztuki. Jedna gruba ale dobrze ssała do końca. Ogólnie nic ciekawego, druga trochę ładniejsza. Kiedyś stała tam murzynka z dużymi cycami, która wpuszczała w anal.
zawsze nawet w te duze mrozy stały trzeba było zaczekac moze zajete były
dzis bylem po 11 i pustki byly w mrozy nie stoja? nie wiesz w jakich gidzinach sa?
robi podobno,ale nie byłem jeszcze,daj znac jak skorzystasz i gdzie z nia pojedziesz
stoja dzis panie w taki mroz?
masiuniek a robi laske bez gumy?
ta druga jest lepsza
w niedziele widzialem ta blondyne stara i ta czarna, ta czarna to jest ta z krzywymi jedynkami? dobrze ssie? co potrafi? mialem sie skusic
Kurwiaże gdzie ta czarna teraz ?
MATRST CZY ROBI Z POŁYKIEM,GDZIE Z NIĄ POJECHAŁES W TEN ŚNIEG?
Matrst: Za ile loda $?
Bylem wczoraj panowie stoi stara blondyna i mloda czarnula nawet dobrze ciągnie tylko slabo mowi po polsku ale polecam cieplego lodzika na takim mrozie
Gratis goraca sperminka do buzi zeby sie zagrzala :)
ciekawe czy stoją w te mrozy,powinny dawać za darmo w zamian za zagrzanie sie w samochodzie
W jakich godzinach stoją ? Jechałem kiedyś było pusto
Załatwcie numer telefonu
ile ta mloda ma lat?
Gadalem ze stara ruska to mowila ze narazie nic mlodszego nie ma
nowa blondyna dajcie zdjecia tych lasek na jakis link
Tylko jedna stała? Napewno któras numer da
Rozmawiałem mówiła ze nie podaje nr tel
Nie wzieliscie numeru telefonu?
przejeżdzałem dzisiaj i stoi jakaś nowa blondynka był ktoś u niej na oko około 25 lat ?
JAK TA CZARNA Z POŁYKIEM ROBI?
Macie ten nr tel?
Kiedyś miałem do tej czarnej ale telefon przepadł razem z numerem. Zawsze dzwoniłem i było wiadomo czy stoja. Załatwcie numer jak będziecie, napewno któraś da.
Macie numer do któres? Jak nie to weźcie i wrzuccie żeby darmo nie jechać jak ich nie ma
Dziś będą stoją ?
gdzie z nimi pojechac?
Stoi dzisaj jakas ?
gdzie z nimi jechac? nie mam pomyslu