Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
125
0

@Manius12345: naszej Pauli juz raczej nie będzie ale mały blond pierdek w krótkich włosach chyba sobe przedłużył włosy albo peruka ale to jej i tak nie pomoże.

 
Dertyyyy
0

@Gtyb: Wszystko to dno. Chyba że Ci zdrowie i życie niemiłe. Nie dość że obrzydliwe to jeszcze syfiary śmierdzące. Miejscówka zdechła śmiercią naturana po odejściu blondyny.

 
DzikiRomek9
-2

@Gtyb: a ja polecam Ladyboya jak nie jesteś zatwardzialym hetero i jak uda Ci się wynegocjować trochę kasę, bo na wstępie wola chyba trochę więcej niż standardowe dziewczyny. Fajnie ciągnie i anal w cenie. Z minusów to brak cipki, ale kutasem nie swoim można się pobawić tylko trzeba jej powiedzieć, że wiesz ze ma kutasa i lubisz to, bo do końca idzie w zaparte, że jest dziewczyna. Boi się chyba, że trafi na Sebixa.

 
DzikiRomek7
0

@222480: stoi za dnia na Chociwelce, wieczorami na murku przy wyjeździe Bobryka siedzi. Cechy charakterystyczne chyba najciemniejsza z nich karnacja, szczupła i często usta malowane na czarno.

 
Tyrrrex
-2

Czyżby Paulina wróciła?? Ktoś tu niżej wspomniał że wróciła jakas cycata milf. Czy ktoś z szwagrów co znają Paulinę może potwierdzić. Ja aktualnie poza Szczecinem I nie mam jak podjechać i sprawdzić.

 
Loloek
0

Szwagry a to prawda że Paulina przyjmuje teraz na mieszkaniówce na esc jako Namiętna Ania / Namiętna kochanka? Ogłoszenie aktywne w godzinach przedpołudniowych.

Zaloguj / zarejestruj