Komentarze dodaj komentarz
 
Staryyyyyy
0

@Hasbruch: Osobiście nigdy nie widziałem i nie pytałem jej o to gdyż sam zawsze przyjeżdżam do niej osobowym i często właśnie jak się na Nią czeka to przeskakuje tylko z osobówki do osobówki. Podejdź do niej jak będzie stała i zapytaj. Jest bardzo sympatyczna więc nie ma problemu z kontaktem.

 
facetrr
0

@Audiiii: Z przydrożnych nie. Nic ciekawego nie będzie. Możesz spróbować zajechać pod Shella. Tam taka blondyna stoi około 40-45. Nic specjalnego ale ujdzie. Nie daję ręki uciąć czy będzie stała o tej godzinie. Z portalu chyba lepiej o tej godzinie, w weekend.

 
DzikiRoman90
0

@Audiiii: Bedzie tam Bulgarka w białych butach dziś. Skorzystałbym, ale jak tam byłem już konik dziś był 2 razy zbity i bałem się, że nie podołam xD. I jeszcze na krzyżówce stała dziś jakaś nowość w żółtej kurtce, młoda Bułgara z jasnymi końcówkami włosów. Daj znać jak poszło, u kogo dla potomnych. Pozdro.

 
Daffff
-5

Była dzis na Chociwlu Smerfetka. Na Płoni na stacji Jolka 19l, durzy twardy cyc jak metal. Skusiłem się na lodzika. Lud lekko mechaniczny na 70 zloty ale jak dla mnie ok. Wruce napewno. Jestt terz para bi z bordo mazdy. Polka ze swoim brudasem. a ty Tirus odkup spocone majty od Pauli jak zakohales sie i wachaj gleboko przy karzydym zwaleniu myslac o niej. Konkurencja cenowo vwykonczyla jej.

 
facetrr
+2

@Daffff: hahaha masakra :D jaki świr :D. Ty kiedyś od niej odkupiłeś majtki i nosiłeś jako maskę. Sam pisałeś. Kiedy w końcu otwierasz ten klub? Przydałby się burdel jakiś, bo tylko ten beznadziejny Hokus Pokus na Prawobrzeżu jest

 
facetrr
+2

@Tirus: Dafik to git gość. Ja flaszkę z nim wypiłbym. Jak on na trzeźwo ma tak gar zryty to ciekawe co po alkoholu wyczyniałby hahaha. Psychotropy + alko i jazda hahaha

 
gienek
-4

I jest bordo mazda. Polka ze swoim brudasem. Grube wary obciagary. usta po potoxie. Nowe kurfy brudasy z chotelu kuprzyszlosci werbuja na zarobek. paula cenami zniszczyła biznes. sa nowe cipy z rana i z wieczora i w weekendy. Najmłodrza jola 19 lat, polka, lud tylko 70 zł. Kamplet 100 zł. po 15 klijentów dziennie ma

 
Dafijjo
-4

Dziś na stacji Paula nie miala ani jednego kurfiarza, Są nowe cipy i z rana i wieczora. Najmlodrza Jola 19l, duzy twardy cyc jak metal. Cipkaa ciasna jak u licealistki. Para bi z bordo mazdy. Rok temu tu byli. 2 lata temu na portalu urzedzowali dzis sa tutaj. Pauli koniec.

 
DzikiRoman881
+1

@podatek: Dafik, koniec Pauli w twoich snach, ale dlaczego twoich dziewczyn nie widać było dziś nigdzie? Jedna, nieciekawa dopiero po 17oo się kręciła i szukała klientów, a Paulinka co najmniej 5 kurwiarzy dzisiaj miała. Wiem, bo stałem na Bobrku 2h i liczyłem.

 
facetrr
+2

@KaDafi: Pewnie remont mu przedłużył się albo go znowu w wariatkowie zamknęli hehehe. Tirus mówił, że go kiedyś spod stacji w kaftanie wywieźli po tym jak ogolił sobie całkowicie brwi.

 
Tirus
+2

@Majorek: Ukrainki i inne narodowości to są tylko urojenia naszego ulubionego Dafika, który o nich marzy dzień i noc i jest na przepustce z psychiatryka i ma dostęp do neta, tam tylko Bułgaria i Paula

 
facetrr
+1

@Tirus: A myślisz Tirus, że to prawda co mówił Dafik, że gdziestoja to strona policyjna, która ma na celu wyłapać wszystkich kurfiarzy w Polsce hehehe? Dafik pisał, że wystarczy jeden komentarz i ląduje się w bazie hehehe

 
Tirus
0

@facetrr: oj co pisze Dafik to fantastyka, a nawet gdyby to prawda to co mogą ci zrobić przecież to nie jest karalne, a bać to powinni się ci co czerpią kasę na łaskach.

 
facetrr
0

@Tirus: Wiem przecież, jaja sobie robię. Jak Daf pisze to zawsze mam ubaw, On ma tak zryty gar, że masakra. Dziwka ma prawo dawać dupy. Alf nie może czerpać korzyści z nierządu.

 
szybki999
0

@Blondiiiiij: O to samo pytałem się Pauliny - z ciekawości bo nie miałem wtedy czasu żeby skorzystać. Powiedziała, że w takim przypadku trzeba kawałek dalej podjechać- pewnie ma tam jakaś miejscówkę.

 
facetrr
+1

@Synek1: Ja byłem z nią w hotelu, ale to było z 5 lat temu. 500 zł wzięła wtedy ode mnie za około 2h. 2 lata temu proponowałem to powiedziała, że nie spotyka się poza stacją. Ona od 2 lat trochę inna jest, od kiedy selekcje wprowadziła. Widocznie jej wystarczy tyle co ma. Na stacji stoi około 4h dziennie, weekendy wolne. Potem ma zimową przerwę parę miesięcy. Wątpię, aby zgodziła się teraz, nie zależy jej na kasie aż tak jak kiedyś. Zresztą prawda jest taka, że jest już mocno wyeksploatowana. Na loda nr 1 w Szczecinie. Na seks parę lat temu tak, obecnie nie, bo nic nie czuć.

 
Staryyyyyy
0

@facetrr: Ja też zauważyłem że coś musiało zadziać się w jej życiu jakieś że 2 lata temu. Wtedy właśnie wprowadziła selekcję, zmieniła ceny na dużo wyższe i w ogóle stała się bardziej ostrożna, zachowawcza i wybredna. Nie wypytuje nigdy o jej prywatne sprawy ale zmianę w podejściu zauważyłem.

 
facetrr
0

@Lodaa: Paula od 13 do 17. Brudaski przed południem już są i stoją nawet do 19, ale nie polecam. Jak kiedyś wziąłem jedną do auta to z pizdy jej tak waliło, że czuć przez ubranie było, wyjebałem z auta i potem wietrzyć musiałem samochód. A błota naniosła do szoferki ile.

Zaloguj / zarejestruj