Cycata blondyna - Bobryk Szczecin

Witam, na wjeździe na Bobryk często stała cycata blondyna. Czy wiecie w jakich godzinach tam jest bo ostatnio nie mogę na nią trafić

Komentarze  dodaj komentarz
 
Byk75
+3

@Ryszard89: Ja odwiedzam tylko cycata blondyne Polkę na bobryku i ona przeważnie pracuje w dni powszednie po południu tak od 13, 14 albo 15 stej do 17, 18 sta ale to nie urząd państwowy wiec godziny pracy moga sie zmieniac, w weekend nigdy u niej nie bylem. Z innych na bobryku nigdy korzystalem bo rumunki i cyganki mnie obrzydzaja wiec nic nie wiem na temat godz ich pracy i cennika. Proponuję samemu pojechac obejrzeć dziewczyny i o wszystko wypytac zamiast po 100 razy pytac i to samo.

 
Boleslaw
+1

@Zdradzony: Na Chociwelce o połowę taniej niż u Pauliny blondynki z Bobryka ale pod koniec roku przejechałem się specjalnie aby ocenić sobie te Panie lecz niestety żadna wizualnie nie ma startu do Pauliny stąd też te ceny u nich niższe o połowe. Każdy ma swoje standardy, swoje wymagania i dostępny budżet. Ja wolę Panią droższą ale super zadbaną pachnącą i pofesjonalną w swoim fachu.

 
Boleslaw
+2

@Ahamdes: Paulina stoi na na stacji paliw Bobryk przy ul. Balińskiego w Płoni (dzielnica Szczecina). Jeśli pracuje to przeważnie stoi na wjeździe do stacji. Nie sposób jej nie zauważyć jeśli jest - atrakcyjna blondyna, platynowe włosy, duży biust, kobiece kształty, ladna twarz.

 
Wariat500
0

@Erko: Które to te lepsze od niej?? Chętnie zobaczę bo oprócz mocno wyeksploatowanych bułgarek i rumunek od lat nikogo sensownego tam nie bylo. Kto mieszka w Płoni na stałe ten wie. Nie zamierzam nikomu niczego dowodzić. Każdy zainteresowany niech sam przyjedzie sobie na Bobryk i przekona się jakie są fakty.

 
Wariat500
0

@Rocky: Tyle razy było już pisane aż do znudzenia, wystarczy rzucić okiem na ostatnie wpisy szwagrow. Przeważnie 100/200/250 ale dużo zależy od jej humoru. Możliwe że w nowym roku będzie brała jeszcze drożej + trzeba liczyć sie z selekcją. Ona nie ma konkurencji w okolicy wiec dyktuje swoje warunki. Na Chociwlu same smętne wraki wiec chyba lepiej zapłacić więcej blondynie.