Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Mlody
0

Szwagry ja wczoraj byłem na grzybowej u blondi. Nie pamiętam jej imienia. Fajna laseczka. Wywala cycki przy lodziku i można palcóweczke zrobić. Ja byłem na lodziku tylko 50zł ale megaa.

 
Xcty
0

kurwa czy jest problem w tym, zeby uzywac znakow interpunkcji?? hoooy wie, czy stwierdzasz czy pytasz czy jest blondi. co za cep

Zaloguj / zarejestruj