Radar Ławica Przed Rondem
Nowa Blondyna
Nowa Blondyna
Byłem wczoraj m, stoi blondyna młoda ciągnie jak odkurzacz, ruchałem ją w buzkę aż się dławiła,bardzo głęboko bieże i nawet przez chwilę dłonią sobie nie pomaga bez narzekania. Bardzo kontaktowa dziewczyna od przyszłego tyogdnia będzie na pamiątkowie stała bo wraca paulina na tydzień. Polecam
a blondyna dzisiaj stoi ?
Ja się pytam czy ona gdzieś stała w okolicy
Chyba piszesz o sobie
Luki ja gruba czy ona stała gdzieś w okolicy
Jest obleśny grubas nie polecam śmierdzi z pizdy
Witam dajcie znać czy trafię dziś na dziewczyny w okolicy cz są dziś. ?
Jakiś tydzień temu stała czarnula, ze zrobionym cycem i ustami wydętymi. Fachowość 9/10, otwarta i bez wstydu do zawodu, wygląd licząc sztuczność 10/10, naturalna pewnie nie taka by była miss, bez nadwagi, ogłaszała się tez na [adres] mówiła ale nie wiem czy aktualne, jej nr [nr]
Ktoś był u tej grubszej
Był ktoś dziś jakie ceny ma bladyna
Paulinka chodzi na sex
Ktoś dziś jest?
W ktorym ona miejscu stoi?
Polecam blondynke w dlugich wlosach lodzik poezja
A dokładnie w którym miejscu stoi blondi?
Blondi stoji na trasie na Szamotuły za cerekwica
Slaba młoda czarna chudzinka wczoraj widziana na Grzybowej, więc się raczej nigdzie nie przeniosla. Widywana regularnie. Stoi tam gdzie zazwyczaj stała blondi, czyli grzybowa. Jeśli tam stoi tzn. że blondi nie ma, jeśli stoi na radarowej tzn. że blondi jest. Dawno czarną nie stała na radarowej, więc może rzeczywiście blondi się przeniosła.
ta o 7 rano to niby gdzie?
Ktoś potwierdza poniższe - że wróciła Paula, a blondi i czarna poszły gdzie indziej?
Szwagry dziwki z ronda stoją teraz za Cerekwicą?Widziałem wczoraj blondynę.Brałem ją kiedyś szału nie ma,tylko krzyczy.Z braku laku dobra i ona.
A co widziałeś ja
Panowie paulina wróciła
czy nadal pojawia sie kobieta kolo godziny 7 rano?? czy to juz przeszlosc
Nie polecam bulgarki zamiast loda odpierdoli reka i jak by za kare musiala smierdzi od niej i zeby od spermy juz zjada prochnica
Nie polecam tej czarnej 100 razy lepsza blondi
Czy czarna dziś jest?
Jest dziś blondi?
Kto dziś jest?
Stoi dzis blondi
Wczoraj byłem i nie narzekam dobrze ciągnie pozwala zamoczyc paluszka