trasa na ostrów

gdzieś tu na tej trasie ale laseczka dobra, czarna, szczupła, ciasna polka około 25 lat.aby walić

Komentarze  dodaj komentarz
 
Tereferissimo
+2

Dzisiaj stały 4 od strony oleśnicy: młoda z większym tyłkiem, chuda z czerwonymi włosami, przy asfaltówce na łuku drogi czarnula trochę starsza i blondyna na krzesełku między Ligotą Dziesławską, a skrzyżowaniem na Dziesławice. W sumie skorzystałem z lodzika u chudej w czerwonych włosach i powiem, że nie mogę narzekać. Cycki pokazała, dała pomocać do gotowości bojowej i przy robótce też pozwalała na macanko - a robótka pierwsza klasa :)

 
Misiu90
-1

@Ziomus: Byłem raz ale akurat miała okres. Laseczka za 5 dyszek bardzo elegancko wykonana. A dziewczyna to co mam ci powiedzieć. Ładna z buzi, czarne włosy, fajny cycek i tyłeczek. Fajnie się z nią rozmawiało i obiecała że wrzuci ogłoszenie na rokse ale coś jej nie ma.. Nie wiem jak sie bzyka ale ja polecam

 
Krzysztofik
+5

@Kokkot: Onaniści skończcie pierdolić non stop: Panowie będzie coś? Stoi coś dzisiaj? Itp...itd...weź kurwa siądź w auto pojedź sprawdź. Będzie stała bierz i ruchaj. To jest forum gdzie stoją a nie czy stoją.

 
Swoj
+2

@Krzysztofik: Masz racje żle ze pytają, czy jest dziś jakaś pani, ja mam poprawne pytanie. Tofiku,gdzie stoją??? :p( ale raczej nie stoją, bo byś tam pojebał i spuścił z krzyża,awtedy może nie był byś taki nerwowy.

 
Busik
0

Staly dzis dwie w okolicy przystanku. Sofia a po drugiej stronie jakis pasztet. Jutro jade do Sofii ją wyłomotaćbo ma zajebistą dupkę. Jest codziennie od 9 do 16 lodzik 50 sex 70