Stanisławów w stronę Łochowa po lewej stronie
Od kilku dni stoi panna w drodze do lasu , wydaje mi się że stała za Kołbielą w strone góry . Jeszcze nie testowałem
Od kilku dni stoi panna w drodze do lasu , wydaje mi się że stała za Kołbielą w strone góry . Jeszcze nie testowałem
A dziś ktoś kogoś tam może widział bo nie wiem czy uderzać
@Ruchaacz123: i jak byłeś wczoraj?jest tam coś?
@Ruchaacz123: moga stać mogą być pustki do samego Mińska 😉. Już pisałem o tym ale jakieś zjeby kasuja komentarze. Są dni że stoi kilka ,ale często nic
@Murysiek: Byłem, o 14:30 pucha, ani jednej sztuki... Do zjazdu na Krawcowizne doleciałem bo dalej w stronę Łochowa już nic nigdy w sumie nie stało, na Mińsk już nie wracałem to nie wiem jak dalej syatucja ale tutaj gdzie pinezka chujnia była 😄
@Daro666: Faktycznie skasowane a był temat poruszany pamiętam 😄
@Ruchaacz123: To może dziś ktoś jechał tamtędy i może powiedzieć czy coś jest czy nie ma xd
Za Stanisławowem z 5 km po prawej stronie w stronę Łochowa przy lesie na parkingu
@Lolek1234567: ta z czerwonej toyoty? Nie speszyła się? Dziś sporo ludzi tam było
@nocnypuchacz: stała bez samochodu brunetka niska
@Lolek12345678: czyli się speszyła bo stała kawałek za parkingiem a po prawo lepsza długonoga sztuka,
@nocnypuchacz: możesz dopisać za którym parkingiem i gdzie ta laska lepsza była, dzieki
@NICKZ: w zasadzie na parkingu za Stanisławowem po lewej zawsze stoi czerwona toyota ale w weekend stały przy zjazdach do lasu, ta lepsza przed kątami borucza
@nocnypuchacz: jak ta lepsza wygląda , szczupła? bulgarka?
Tam nic nie ma.
A do której godziny stoją?
Na starej miejscówce faszerowana sarnina występuje ?😁
jest bułgarka R. troche dalej nawet niezła, do targowania, po lewej na północ
Jest ta z niebieskiego peugota???
Te dwie czarne , przeniosły sie na starą trasę w Kałuszynie .Tam gdzie stała "Kucyk" .
@karol2202: Dzięki za info, kurde a szukałem dziś po trasie czegoś żeby się zlać i wszedzie pucha...
@karol2202: a gdzie stała
Stoją dziś?
@Tchc: Dziś to tam się ich miejscówki jarają, pożar w chuj duży, wczoraj też coś tam się paliło i o 15 żadnej panny nie było, dziś już poszło na grubo, kilkanaście hektarów lasów się jara i ewakuacja dwóch miejscowości, podkerzewam że prędko mogą nie wrócić na stanowiska po dzisiejszej akcji
Jest jakaś dziś?
@Grzesiek01: w niedzielę jedna widziałem jakas szczupła ale nie zobaczyłem dobrze
Stoją tam jeszcze?
Ktoś chętny wziąść panią na dwa kutasy ?
Stoją dziś?
Przy miejscówce tej drugiej kurwy był wypadek. Kto się spieszył na ruchanie?
Kto chętny jechać we dwóch
Ja chetnie
Stoi tam dzisiaj jakaś Pani ?
@Mobiless_: pusto.
To nie jest ta co stała jakiś czas temu przed samą kolbiela zgrabna?
@Grt: nie to nie ta sama
Hujowe te wasze dziewuchy jedna naćpana , ta z hondy też taka sobie samochód niechce jej odpalić padł akumulator bo kable już na szykowała chciała żebym jej odpalił to powiedziałem że jak mi obciągnie to jej odpalę to nie chciała to huj pojechałem
byłem dziś, tą z hondy hukowa, zmęczyła się a jeszcze 5 minut nie ciągnęła,a drugą widziałem jakaś przymulona
@giacinto: jeśli to ta co stała pod kolbiela to porażka,raz skorzystałem i nigdy więcej.
@Lucamodric: to nie ona
Gdzie ona dokładnie stoi
Do której dziś można podjechać?
Jest dziś?
@Gghhg: Są dwie kurwy. Chciałem wyruchać tą czarną ale kolejka była, ma wzięcie pewnie dobra jest. Ta druga była wolna ale kutas chciał czarnulkę. Opiszcie od której są i jak opierdalają kiełbasę
@Anal24: zajebiście ciągnie ta czarna bez gumki polecam
@[nr]9: Czy maś jej numer telefonu?
@[nr]9: jak wygląda ile lat?
@[nr]9: Spermę bierze do buzi? A Jak się rucha?
@Anal24: bierze za dopłatą Zajebiście się rucha waliłem ja bez gumy
Wczoraj tej z Hondy nie widziałem, w którym miejscu ona jest?
Jaka jest ta czarna niska opinie
@[nr]9: dobrze berło opierdziela
@Zygo: dzięki za info byłem mega
@[nr]9: gdzie ona stoi? jakims samochodem przyjeżdża? Jak ją rozpoznam? Z góry dzięki za pomoc ;)
@Ananas97: czarna Honda po prawej stronie za boruczą . Lodzik bez gumki elegancko zrobiony
@[nr]9: a ile bierze za laskę w gumie a ile bez
@Melina: 100 z bez 200
@[nr]9: dzięki za odpowiedź ;) rozbiera się do loda? Daje cyca?
@Ananas97: rozbiera się daje cycki macać i można w cyce wsadzić
@[nr]9: Spust dała do buzi czy walisz w chusteczkę? Bo też się skusiłem a strzały w powietrze 😆 byłem wczoraj na następnej bułgarce na tej górce co stoi, 150 w gumie krzyczy ale ciągnie spoko, cycka też daje i cipe można macać, bez krzyknęła 300 a potem sama chciała zjechać do 200 ale się nie skusiłem
@Ruchaacz123: strzał w powietrze nie daj się zlać do gardła 😆
@[nr]9: a 3 mają będzie ta z Hondy
Ktoś chętny na trans ? Jadę z góry Kalwarii w stronę Mińska. [nr]
@madziatrans: moze ja
Która polecicie na koplet
@Sitt: tą czarną z Hondy
@[nr]9: dzięki za info
@[nr]9: a jest dziś ta z Hondy
.uuu
Ile teraz biorą ?
@Kornel1916: [nr]
Wczoraj trzy stały bułgarki
@Zygo: uwaga panowie na kamery nad laskami powieszone na drzewach jak zdradzanie to żeby was jakąś nie szantażowała mając dowody że byliście u jakiejś dupci
@Jebak000: np gdzie te kamery mają?
@mati: często są skierowane tam gdzie dziewczyny stoją widać je białe kule morze nie wszędzie są ale w 3 miejscówkach są na tej trasie bo widziałem je
@Jebak000: po co te kamery
@Miichal69: mandaty za wjazd na zakazie szwagier nie mają co robić to zakładają szukaja hajsu,,, grzbiety,,,
@Alex37: na pewno nie to nie policyjne widać że to takie amatorsko zamontowane
@Jebak000: w którym np miejscu? Gdzie są one zamontowanie.Raz u jednej widziałem właśnie w aucie taka kamerę na przedniej szybie samochodu
@mati: Te kamerki w autach maja na własne bezpieczeństwo . Do czego podobne żeby miały zamontowane przeciw klientom. Leśnicy lub właściciele lasów , swoja drogą zakładają fotopułapki i od nich idzie zagrożenie przypału. Słyszałem że nadleśnictwo w Celestynowie załozyło ponad 10 w miejscach dzikiej turystyki. Podobna sytuacja ma sie w innych rejonach kraju.
@karol2202: Widziałem na własne oczy filnik z Celestynowa jak gość przy dk50 wyrzucał plastiki od samochodu , to było w bliskiej odległości gdzie stoja panie .
@karol2202: i pewnie ciebie nagrała
Do której godziny stają ?
Stoją dziś ?