Stanisławów w stronę Łochowa po lewej stronie
Od kilku dni stoi panna w drodze do lasu , wydaje mi się że stała za Kołbielą w strone góry . Jeszcze nie testowałem
Od kilku dni stoi panna w drodze do lasu , wydaje mi się że stała za Kołbielą w strone góry . Jeszcze nie testowałem
Z wyglądu 4/10
@Corki: testowałeś?
@Koksf: w życiu
@Corki: Ale wygląda na zgrabną, przynajmniej tak przejazdem mi sie przedstawila
Cos stoi ?
Dzisiaj nikogo nie było