Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Kfjfjfjf
0

Jestem na miejscu i nie ma tej z citroena, tej blond obok tez nie, tej jakiejs nowej tez nie. Urlopy czy pozniej przyjezdzają?

 
fsfsdfasdasf
+1

@onwlkp: pewnie dziewczyna ta sama tylko sie auto zmieniło, poczytaj niżej siedziała w peugeocie a wczesniej w punto

 
Andrew80
+1

@Szczuplywysoki36: Czy Maria przyjmuje w pokoju nad dworkiem/restauracją czy w tych dobudówkach obok dworku? Pamiętam jeszcze jak mieszkała w tym opuszczonym motelu niedaleko Krzykos.

 
Dzonson
-1

Witam szwagry jak oceniacie tą blond panne na zjezdzie na bogusławki Dobrze ciągnie miecza? Bo jezdzilem do bułgary z punto ale troche mi sie znudziła

Zaloguj / zarejestruj