Zjazd boguslawki
Cennik 60 70 120
Cennik 60 70 120
Fajna blondyneczka w różowym wdzianku na posterunku
@PhoenixPL: oo czyli nowa jakas? mozesz opisać?
@Podroznik1234: z twarzy nie widziałem bo szybko przejazdem, ale figurka całkiem całkiem.
@PhoenixPL: ale raczej na polke czy bułgarke wyglądała ?
@PhoenixPL: ta nowa dokładnie na zjeździe na bogusławki stoi?
Widziałem dzisiaj przejazdem, stoi blond bułgarka, ale chyba ja juz gdzies tu widziałem kiedys. Ubrana skąpo więc rzuca sie w oczy, ale ta z punto napewno ładniejsza i młodsza.
@Podroznik1234: heh jeśli ta z Punto jest ładniejsza to szkoda miejsca na spam...ogolnie na tej trasie to jakaś porażka jest....
@Dzwon: Podałem info, żeby szwagrowie wiedzieli że to nie jest super sexi blondi, więc jesli ktoś spamuje to Ty. A jak Ci sie ta z punto nie podoba to po prostu nie przyjezdzaj i nie marudź, bo przez takich potem panny znikają.
@Podroznik1234: Panowie spokojnie to są zwykłe przydrożne kur... i nie ważne jak wyglądają nikt w nich zakochiwać się zamiaru nie ma
@Podroznik1234: mi tam się podoba. 😀
Dzisiaj też blondi stoi.
Punto punto - przyjeżdżaj w przyszłym tygodniu wcześniej bo co jadę teraz ok 10 to Cię nie ma :)
Gdzie ta nowa panna stoi w tym rozowym Przejezdzalem dzis dwa razy chcialem wleciec na laske a tu pusto nawet punta brak
@Bzyk12: Dokładnie na zjeździe na bogusławki, a o której jechałeś? chyba ostatnio sie później trochę pojawiają
@aaaaaaaasas: jechalem o 9 rano i 14/15 pustka totalna przez caly las mam nadzieje ze jutro bedzie panna bo chce ją wyprobowac
@Bzyk12: ostatnio przed 10 jeszcze ich nie było a ok 10.30 juz tak
Ma ktoś jakiś namiar, może przyjmuje któraś w domu ?
Stoi ktoś dziś?
Przed 10 była punciara trochę bardziej jest niż puszysta. Przy drodze stała bułgarka po 40stce obie słabe
Stoją dwie, jedna blondyna przy barze druga kawałek dalej w lesie (srebrne punto). Ale mnie żadna nie zaciekawiła blondyna stara a młoda z punto ciemna lekko puszysta
Jaki cennik ma ta bułgareczka?
Jak wygląda ta z Punto ?
Dzisiaj też jest srebrne punto
Siedziała dzisiaj w srebrnym punto k. 12 Nikogo więcej po trasie nie było
Dzisiaj przed 10 stała Bułgarka k 40stki. Przecietnej urody ale ma fajną dupe
Dzisiaj coś będzie , jaki cennik maja
Polecam, normalna dziewczyna, skorzystałem i na pewno wrócę
Dzisiaj jechałem i tylko sama bułgarska stała żadnej nowej nie było
Pany czy któryś z was walił jakąś panią od brodowa do Bronisława w dupsko chce sprubowac a nie wiem do której się wybrac
To szwagry stoi jakąś nową czy bajer ktoś puścił?
Stoi jakaś miejscowa z Solca jakieś 4 dychy na karku. Beata - 160 waga z 80. Szerokie biodra, wcięcie i adekwatna dupa. Podobno nawet po studiach. Lubi w lesie w aucie. Jęczy i ssie. Inkasuje 200 ale warto.
@Andrzejowy: a kiedy stoji? W jakich godzinach można ją złapać
@Andrzejowy: daj jakieś konkretne namiary na tą panią
@Andrzejowy: kolego a daje w tyłek?
Jakaś nowa? W którym dokładnie jest miejscu?
Stoi jakaś na Bogusławski?
Ma ktoś kontakt do tej małej czarnej Bułgary ?
jest dzisiaj-do której?
Stoją panie jakieś w tym kierunku
Dobra panna
@Arno: stara czy młoda?
@Nowy90: Młoda
@Arno: zgrabna czy ta bulgarka co zawsze stoi?
@Nowy90: bulgarka ta młoda
@Arno: a duże cycki miała?
@Nowy90: jak na średnią wieku w tych okolicach to młoda, ale z 25-27 chyba ma, buzia dosyć ładna, ale taka krąglejsza dziewczyna, biust za to nie za duży. Stoi tam już ze dwa lata chyba, nie jest to jakaś nowość.
@Nowy90: dobrze ciągnie luzów tez jakis strasznych nie ma
@Arno: spoko dzięki za info. Już wiem o kim mowa. Ale mogli już zmienić na jakieś nowe automaty bo już sporo czasu tam jest
@Wtajemniczony: a orientujesz się może w jakich godzinach stoi? Da się ją dopaść wieczorową porą?
@Lewy34: niestety nie max do 17 18 jak stała kolo drajwera to stała do 19
@Arno: Ale z daleka z bliska ochyda ino spierdalac nie POECAM
@Pwr: ktora? Ta co stoi na rogu bliżej tego parkingu? Czy ta, co stoi we wjeździe na Bogusławki?
@Pwr: to chyba jakaś inna A wgl ktoś coś wie co ta za dupa stała wczoraj w środku lasu przed zjazdem na marianowo ?niestety nie mogłem zjechać 😤