Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
robson
0

@Bery: no właśnie też liczę na opinie i info czy w niedzielę stoi bo mam prawie 80km w jedną stronę i nie chce jechać na pusto.

Zaloguj / zarejestruj