Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Przemas
0

Byłem dzisiaj koło 14. Stała stara, młoda czarna ale nie polka i po drugiej stronie młoda ładna ale troszke grubsza

 
edzio
0

pany dzieje się tam teraz coś nowego ?czy nadal tylko Neli, bo ona tam chyba do emerytury doczeka chyba już niedługo po tylu latach pracy w zawodzie?

Zaloguj / zarejestruj