Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
mike33
0

@siema: niewiem nie zajezdzalem Widziałem tylko że jakąś młoda stoi. Do czarnej zajezdzalem kilka razy. Lubię ja ruchac :-) ktoś był u tej nowej dupeczki? Całkiem całkiem się prezentuje

 
Przemas
0

Byłem dzisiaj koło 14. Stała stara, młoda czarna ale nie polka i po drugiej stronie młoda ładna ale troszke grubsza

Zaloguj / zarejestruj