Komentarze dodaj komentarz powiadom
 
Nocnyjebaka
0

Szwagry byłem ostatnio u blondyny polki, nie polecam jej, robi pałe i cały czas coś gada, i tylko zerka przez szybę czy nikt nie jedzie, jakaś straż leśna albo policja i każe się spieszyc no masakra. Nie można się skupić na robocie. Odradzam.

 
mlody423
+3

Siema Ostatnio zajechałem do grubej niedaleko zjazdu na strumiany. Cennik kosmos bo 250 komplet także już lepiej coś znaleźć na stronie o nazwie jak jeden z modeli Forda. Byłem też u zezowatej xDD bułgarki ale i tam nie byłem zadowolony. Dodatkowe macanie płatne, nie skończyłem strzelać a ta już chusteczki daje. Co do kasy to one chyba jakieś szkolenia mają z wyceny usług i jak się sprzedać

 
Damianooooo
-2

Stoi 6 sztuk, z czego dwie mi wpadły w oko, szczupła blondi i długonoga Bułgarka przed wiaduktem. Blondi miała duży ruch a Bułgara nie, więc pomyślałem że szwagry wiedzą co robią i wziąłem blondi. Ceny 100/150/200, wziąłem komplet, lodzik mocny, pozycje wybierasz sam, dupke ma bardzo fajną i fajnie jęczy. Osobiście polecam

 
Dzikromek8
0

@Ukryty123: najczęściej za dnia stoi na chociwelce, a późnymi popołudniami do wieczora siedzi na murku przy wyjeździe z Bobryka. Jedna z ciemniejszych karnacji, szczupła, włos czarny prosty spięty w kitę. Usta zawsze ciemnym kolorem wymalowane. Daj znać czy trafiłeś.

 
125
-1

@Nocnyjebaka: Paulinka to było to ale jak mówiła jej koleżanka po fachu ,Paulina wycofała się z interesu , kupiła sobie dom i dała sobie spokój choć nadziejąa zawsze jest żeby wróciła.

 
Dzik3
0

@Nocnyjebaka: z Pauliny nigdy nie skorzystałem. W zbyt przypalowym miejscu jak dla mnie siedziała, bo flota mojego pracodawcy tankuje na bo ryku. A która z div teraz najlepsza do spędzenia kilka przyjemnych chwil w naszej okolicy?

 
DzikRomanianin
-1

@niki123: chyba siedzi dziś jako ostatnia tuż przed skrzyżowaniem na Maszewo. Całkiem dobrze wygląda jak się przejeżdża obok. Podjedź ktoś i daj opinie serwisu i ogólnych wyrażeń.

 
125
0

@DzikiRoman88: ta niższa pierwsza po lewej od Sz-na to jakaś masakra ale jadąc dalej po lewej masz wysoką blondi(to ta z Pegeota)tam możesz się zatrzymać jest ok tylko ona nie stoi w poniedziałki.

Zaloguj / zarejestruj