Wyremontowana Chociwelka
Stoi coś? Coś polecacie Pany? Która Pani dobra w fachu ?
Stoi coś? Coś polecacie Pany? Która Pani dobra w fachu ?
Jakas panna chętna zarobic 200 zł? Za dobrego loda
@P_R__74: priv
Napisz na priv
Witam Czy jakieś kobiety niemiałyby ochoty spotkać się z nowicjuszem w sprawach ruchania?
Możemy się spotkać
Szwagry stoi coś dziś widzicie dajcie znać
Dziś stoją cztery sztuki. Blondynka niezbyt ładna i trzy ciemne
Jak tam był któryś szwagier wie jakie ceny o czy reszta ładna ?
@Ziomekxxx: U tych jeszcze nie byłem więc nie wiem. Dwa razy zajechałem do czarnowłosej, która stoi Golfem 5 na parkingu leśnym. 100/150/200. Polka nawet nie brzydka i czysta
Stoi coś dziś?
Witam czy stoją dzisiaj dziewczyny
Hejka ma ktoś do tej cipki numer
Fajna czarnula stoi, laska za 150 pln ale warto, śliczne ciało, ładnie pachnie, polecam. Do tego mandat 800 za prędkość więc wyszło drogo ale cóż…
@Majsterpol: i bardzo dobrze mówi po Polsku ;). Ciężko poznać że przyjezdna z gadki.
@Majsterpol: gdzie dokładnie stoi? Pytałeś się czy będzie pojawiać się regularnie?
@Majsterpol: Stoi ona dzisiaj?
@Lowcalesnychssakow: stoi srebrnym samochodem.
@Majsterpol: hej
@Ciasna_cipa69: chodź na priv
Ktoś korzystał z divy w Audi a3? Jakieś opinie?
Siemka od której stoją dziewczyny ??
Hejka masz namiary naniom
Do której dziś dziewczyny stoją?
Ma ktos ochote na spotkanie dzisiaj?
Byłem u tej nowej blondyny, cennik komplet 300, trochę mnie zdziwiło, dość drogo, fajne ma cycki, i jest ciasniutka, lodzik taki se
@Sfagier22: nigdy bym tyle nie zapłacił chyba że na kwadracie przyjmuje ale jak krzaki czy auto to max 100
Hejka byłeś uniej
@Petro1122: teraz chętnie spuszczę ci z kija Plonia Abrahama jeżeli jesteś zainteresowany pisz lub dzwoń [nr]Jeżeli jesteś zainteresowany skontaktuj się
@Ssaniezs: Stoisz gdzieś czasem?
@Ssaniezs: pisz priv
Ale teraz tam minąłem piękna młoda blondynkę 🥰.
@Dzik08: poprawka. Z daleka wyglądała dobrze. Dziś widziałem z nią nagranie to średnio wygląda.
@Dzikibilly3: gdzie widziałeś bagranie?
@Sajmon912: na tiktoku albo YouTube. Facio na motorku do niej podjechał i hańskie teksty do niej walił.
Czy jest tam teraz ktoś?
Czy mogę się z tobą spotkać?
Jechał ktoś dzisiaj? Będzie coś?
@Pawel66: widziałem dwie. Jadąc w kierunku szczecina gruba bułgarka a dalej blądynka (z daleka wyglądała interesująco
Dzięki to może podjadę ją zobaczę
Hej w jakich godzianach cos tam trafic
Hejla
Jest coś teraz?
Ktoś chętny teraz?
Wczoraj około 15 fajna ładna była w srebrnym padanie
@Raf1990: Passacie
stoi coś dzisiaj?
@dorossss: zapraszam dzisiaj koło 11 będę
Spotkam się dzisiaj o 11
Jest tam ktoś w tych godzinach? Może kto wie ?
Ktoś chętny na faceta w niedziele ok. 11. ?