Komentarze dodaj komentarz
 
Mlody432
-1

@Nowyman: Mają gumki. Ja preferuje w aucie ale jeśli chcesz to im plener nie obcy. Co do gapiów to różnie bywa zdarzają się xD ale wtedy przynajmniej w moim przypadku impreza nabiera tempa. Jako amatorowi powiem Ci że nigdy nie daj się namówić na nic beż gumy ile by nie zawołała bo są nie miałem ale znam przypadki gdzie źle się to kończyło.

 
Szybki999
0

@Karpiarz: Jak pisał dziki roman, z wyglądu starsza Bułgarka, szczupła, jak zagadasz to poznasz bo głos ma specyficzny. Jadąc od Chociwla będzie pierwsza jaka w ogóle stoi, od Szczecina ostatnia. Ostatnio jak tam przejeżdżałem,to kolejność była taka (jechałem od Chociwla) 1. Ladyboy, 2. Młoda przy kości, 3. Młoda z tatuażem, 4. Marzenka i chyba zaraz obok Marzenki stała jakaś ciemna.

 
Szybki999
0

Wie ktoś jak tam serwis u tych pozostałych dziewczyn? Chodzi mi o te 2 młode, z ciemnymi włosami. Jedna ma chyba tatuaże a druga jest trochę bardziej przy kości. Obie stoją oczywiście na DK 142, jadąc na Chociwel po lewej stronie, za Marzenką.

 
DzikiRoman90
+1

@Szwagr: mówiła mi, że ma silikony, ale świeże i nie można dotykać. Ręke spod koszulki szybko mi zabierała, rozbierać się nie rozbierała choć nie prosiłem. Wydaje i się, że ma stanik czymś wypchany i taki z tego silikon.

 
DzikiRoman90
0

@przyrodnik: czarny włos średniej dlugosci, szczupła, czerwona kurtka swego czasu. Stoi jako ostatnia w kierunku Chociwla już za pasem na zwężeniu za zakrętem jakieś 500m przed parkingiem leśnym z prawej i jakimś starym nasypem pod most.

 
Szybki999
+1

@przyrodnik: Dotykać się nie pozwala w ogóle albo każe dopłacać. Lód był spoko,ale chyba jednak naturalne dziewczynki są lepsze. Ja już na pewno nie skorzystam.

 
DzikiRoman90
+1

No i po wyprawie na Chociwelke. Dziś 5 sztuk. Wszystkie stały po lewej. Na końcu pierwszego parkingu po lewej tradycyjnie Marzena i koleżanka z ciemną karnacja, w połowie pasa pierwszy raz widzialem- ciemna, młoda, wytatuowana z urody trochę murzynka. Przed drugim parkingiem ubrana na czarno młoda, trochę masywna Bułgarka i już za zwężeniem i zakrętem standardowo 'ladyboy' z tym, że dzisiaj z lewej strony. No i panowie jak z nią gadałem i patrzyłem to standardowa Bułgarka, więc zwątpiłem w te wasze ploty. Lampka się zapaliła jak podczas laski ręką minąłem dupę, zbliżam się do cipki, a ta stękanie i mówi, że nie bo zaraz dojdzie i zabierała reke. Przyszło do ruchania, wypina się i mówi dawaj w cipke. Schodzę poniżej dupy, a tam nie ma w co wsadzac. Nie wiem jak ona w chuja potrafi zrobić kogoś, że przyjmuje kutasa w cipke, haha. Później powiedziałem o plotkach na jej temat, powiedziałem, że lubię też chlopakow , trochę się otworzyla i nawet bawiłem się jej kutaskiem podczas zapinania. Polecam fetyszystom i otwartym umyslom. Wspolczuje sztywnemu towarzystwou, które się nadzialo i dalej w nieświadomce wyzywa wszystkich od pedałów samemu mając na koncie stosunek homo. Pozdro dla normalnych.

 
Szybki999
+1

Dzisiaj ok 12:00 jadąc na Chociwel na dużym parkingu była Marzenka, ale kawałek dalej też po lewej stronie stała jakaś szczupła, z długimi czarnymi włosami, zgrabny tyłek. Korzystał ktoś?

 
Szybki999
0

@DzikiRoman90: Jadąc w kierunku Chociwla to po lewej, na krzesełku, wjazd do lasu. Kawałek za Marzena. Ostatnio tylko Marzenke i tę czarną Bułgarke tam widziałem, nikogo więcej.

 
Szybki999
0

@DzikiRoman90: Dzisiaj ok 10:00 DK142 jadąc na Chociwel stała Marzenka i kawałeczek dalej po lewej jakaś czarnowłosa, ale młodsza- tej starszej, szczupłej bulgarki nie widziałem.

 
DzikiRoman90
+1

@Eloo: jest Marzena, ta Bułgarką co od jakiegoś czasu obok niej stoi i za pasem chyba ladyboy po szerokości bioder, dupie i trochę twarzy wnioskuje. Testował ktoś 'ja'?

Zaloguj / zarejestruj